Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell bántani valakit a...

Miért kell bántani valakit a neve miatt?

Figyelt kérdés
Anyukám orosz születésű volt, sajnos szülés után két héttel meghalt apa azóta egyedül nevel, az ő emlékére nevezett el apa, anyát Irinának hívták, ezért engem is így nevezett el apa. De mióta elkezdtem a gimit, szinte mindig valaki piszkál a nevem miatt.

2015. máj. 13. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon szép neved van *.* Sajnos hülyék mindenhol vannak, ne foglalkozz velük. Ha nem a nevedbe, akkor valami másba kötnének bele :) Majd kinövik :D
2015. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Kesobb hasznodra valik, hidd el. Most meg lehet hogy piszkalnak, de miutan kikerulsz sulibol majd azt kerdezik hogy kaptal ilyen szep nevet.

felno az ember egyszer csak. Es eretten gondolkodik, nem marad orokke idiota.

2015. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert köcsögök, szerintem szép név!! Ne törödj velük, az a fontos amit Te érzel, nem az hogy õk gunyolodnak:) Ha gondolod írhatsz privibe:)
2015. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam, hogy az Irina az Irén szláv megfelelője, azt kérdezték hogy akkor miért nem úgy használom?
2015. máj. 13. 20:25
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyerekes dolog valakit a neve miatt gúnyolni. Próbáld ignorálni őket, pl. ha valamilyen gúnynéven szólítanak vagy hülye beceneveket adnak, tedd úgy, mintha nem is hallanád, csak akkor figyelj oda, amikor tisztességesen a neveden szólítanak. Amúgy meg nagyon szép neved van szerintem is.
2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. máj. 13. 20:28
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az Irina szerintem is király név, főleg, hogy ismertem is egy Irinát (neki az édesapja orosz).
2015. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Volt olyan fiú aki azt mondta hogy azért megy tönkre ez az ország, mert a hozzám hasonló görények tönkreteszik
2015. máj. 13. 20:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülyékkel nem kell foglalkozni. Szerintem gyönyörű neved van! :)
2015. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököm is azt mondta, meg azt, hogy nagyon tisztességes dolog, hogy apa ilyen szépen ápolja anya emlékét.
2015. máj. 13. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!