Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bevalljam az osztálytársaim...

Bevalljam az osztálytársaim előtt, hogy állandó katéterem van?

Figyelt kérdés

Balesetben megsérültem, ezt tudják, de azt nem, hogy sajnos a húgycsövem is szétrepedt. És ez olyan, hogy kb. 4-5 hónap múlva fogják csak megműteni. Addig állandó katéter van bevezetve a hasamon át a hólyagomba. Ruha eltakarja, de nem tudom, nem lesz-e feltűnő, hogy nem járok sose pisilni vagy ilyesmi. De ha meg elmondom, félek, hogy állandóan poénkodni fognak ezzel. Hétfőtöl megyek suliba. Nem tudom, mit tegyek.

17/f



2016. okt. 6. 11:37
1 2
 1/13 Trevenor válasza:
100%

Ne mondd el!

A te magánügyed, az pedig hidd el, nem feltűnő, ha valaki nem jár a sulivécébe. :)

2016. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rájuk tartozik.
2016. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A helyedben nem tenném. Én a többiek barátnőit szoktam kényeztetni, de nem mondom el nekik, úgy sem értenék.
2016. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi ciki, ugyanakkor közük sincs hozzá. Nem értem, miért figyelné bárki is, mennyit jársz WC-re...?
2016. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Én a helyedben elmondanám. Értelmes ember nem poénkodik a másik nyomorán. Semmi szégyellnivaló nincs benne.

Kitartást és mihamarabbi felépülést kívánok!

2016. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz ! :)
2016. okt. 6. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kéne elmondani, mert senkinek sincs köze hozzá. Nem hiszem, hogy megfigyelik ki megy WC-te és ki nem.

Megértőek és gonosznak is tudnak lenni az emberek így inkább ne kísérletezz azzal, hogy elmondod.

Jobbulást kívánok!

2016. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is megértem a súlyos problémádat, de nem mindenki tudja ezt felfogni a súlyos problémádat, amelyet a baleseted miatt elszenvedtél. Éppen ezért ne mond el az osztálytársaid egyikének sem. Ezt a teljes felgyógyulásod érdekében javasolnám. Lelkileg érzelmileg se tenne jót neked, ha másoknak elmondanád mindezt, mert valószínű, hogy az osztálytársaid némelyike poénkodna a betegségedet illetően. Ez csak te rád tartozik. Azzal sem kell foglalkoznod, hogy valakiknek feltűnik e, vagy sem, hogy hányszor használod az iskola mellék helységét.
2016. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit szeretnék mondani, hogy jobbulást, és hamarabb felgyógyulást kívánok neked.
2016. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nem mond el, mert csak rád tartozik. Hát suliba nem fogod úriteni a katéter zsacskot aszt csak wcbe tudodí. Jóbulás.
2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!