Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék még, hogy jobb...

Mit tehetnék még, hogy jobb eredményeim legyenek és napközben ébren legyek?

Figyelt kérdés

Egy-két éve heti, van hogy napi rendszerességgel szedek Ginkgo Bilobát. Szükségem van rá, szakközépbe járok, mellette dolgozom. Mióta szedem hol jobb, hol pedig rosszabb a tanulmányi eredményem. Kezdek rájönni, hogy csak placebó hatással rendelkezik. Mivel szörnyen nehezen alszom el, így pár napja Valeriana Harmonyt szedek esténként, de sajnos ez sem segít. Így reggelente igénylem a kávét és az energiaitalt. Csakhogy egy ideje ezek sem tartanak kellőképpen ébren. Mit tegyek, hogy jobbak legyenek az eredményeim és energikusabb legyek?

16/L



2016. jan. 29. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el alvásterapeutahoz. Ha ossze vissza mindent szedsz nem lesz jó vége. Ha alvaszavaros vagy csak rosszabb lesz ha nem kérsz profitol segitseget.
2016. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem bepróbálkozok egy ilyennel, hogy naponta reggel egy nagy bögre kávé, napközben egy doboz energiaital, délután tanulás előtt meg még egy nagy bögre kávé. Szerintem nekem ez az egyetlen megoldás, mert nekem is kellenek a jobb eredmények, de mindig bealszok az órákon, pedig este 7-8 órát alszok...

16/F

2016. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát semmiképpen se szedj össze ennyi mindent, mert ez nem egészséges. Szokj le a kávéról és energiaitaltól is mert később teljesen függeni fogsz tőle, anélkül kb elalszol.

De, amúgy 16 évesen, mégis hol dolgozol egyébként? Mármint, ha közösségi szolgálat az oké de egyébként..

2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alakíts ki egy rutint, azt megszokja a szervezeted és hamar alkalmazkodik hozzá, legyen az 8 vagy 4 óra alvás. Így nem fog olyan nehezen menni az ébredés, lefekvés. A helyedben az energiaitalt hagynám, napi két kávé/fekete tea jobb tud lenni. Az egyiket reggel, suli előtt, a másodikat pedig dél körül, így kibírod az egész napot, de estére pont leáll a kattogás és el tudsz aludni hamar. A táplálkozás miatt is lehetsz fáradt, célszerű mellé valami rendszeres sportot űzni, még ha nem is sokat, attól javul a vérkeringésed, felpörög az agyad. Lassan itt a jó idő, egy kis kocogás tökéletes erre.
2016. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!