Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek szemétség ha egy...

Szerintetek szemétség ha egy pont híján nem ad a tanár jobb jegyet?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom ilyen. Készültem a dogára és bár nem a legjobban de készültem és tudtam elég jól. Egy pont kellett volna az ötöshöz de nem adta meg.. Neki ez mire jó? Mással is csinálta már ezt. Elég szarul kezdtem az évet és ez motivációt adott volna hogy jobban tanuljak hogy több ötöst szerezzek, legyek jó.. De ezzel annyira elrontotta a kedvemet hogy semmi kedvem tanulni. Úgy érzem úgysem lesz ötös. Szerintetek szemét dolog volt tőle? Mivel motiváljam magam ezek után? Elég sz*r kedvem lett hogy egy nyomorult pont kellett volna és van egy piros ötösöm.. Neki semmibe nem került volna megadni... Ahh..elegem van minden tanárból. Mi a véleményetek?

2016. okt. 12. 20:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

A dolgozatjavítás normális esetben teljesen objektív dolog. A tanár lepontozza a feladatokat, összeadja a pontokat, és a ponthatárok alapján ad egy jegyet. Onnantól kezdve kész, nincs mit csinálni ezzel. Ha fél pont kéne a jobb jegyhez, akkor fél pont kéne, így jártál. Ahogy előttem írták, valahol meg kell húzni a határokat.


És ez nem úgy működik, hogy a tanár csak úgy dobálgatja neked a pontokat a két szép szemedre, és ha "nem adja meg" akkor de szemét. :D Ha egyszerűen nem érsz el annyi pontot, akkor fogadd el, hogy ez van. Magadban keresd a hibát, ne abban, aki nem tehet róla. Máskor tanulj jobban (te is bevallottad: "készültem a dogára, de nem a legjobban"). Akkor innentől kezdve mi a probléma?

2016. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!