Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi baja lehet velem? 13/L

Mi baja lehet velem? 13/L

Figyelt kérdés

Az egész még 5.-ben kezdődött, mikor is felmentünk felsőbe, új énektanárt kaptunk. Pénteken volt az énekóra, második órában, testnevelés után, így érhetően fáradtak voltunk. Én megtámasztottam a fejemet a kezemmel, tehát könyököltem a padon, és rám üvöltött. Nem értettem miért ,alapból rendes diák vagyok, csak rosszul is voltam, fáradt is voltam, tehát értitek. Aztán egész ötödik évben rám szállt mostanáig, mikor csak úgy ülök rám rivall, hogy nem lehet tőlem órát tartani. Teljesen nem tudom mi baja lehet velem, mikor a lányával beszélgettem (velem egykorú, jóban vagyunk) megkérdeztem, hogy miért nem bír így az anyukája, ő pedig azt mondta, hogy miről beszélek, csupa jókat mond rólam otthon!

Persze lehet mondani, hogy álljak elé és kérdezzem meg, de 13 éves vagyok, mit sem ér a szavam ,csak baj lesz belőle. Meg szerintem, Ő észre sem veszi.



2016. okt. 12. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidnek, és ők meg beszéljék meg vele.
2016. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megmondtam anyunak (apámmal elváltak) de amilyen hirtelen haragú, csak baj lenne, ha bemenne :(
2016. okt. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!