Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha jokislanynak...

Mit csinaljak ha jokislanynak csufonak?

Figyelt kérdés

Mar nagyon elegem van beleole h elkonyveltek jokislanynak pedig egy atlagos 14 eves csaj vagyok. Szoktam alkoholt inni mertekkel mar rugtam is be 1-2-szer. Cigizest nemigazan akarom kiprobalni. Diszkoba nem szoktam jarni sztem meg kicsi vagyok hozza jobban szeretek koraeste a barataimmal a varosba lenni. Sotetedes elott altalaban hazeerek kiveve ha edzesem van. Balheba mar keveredtem 1-2-szer pl amikor megteptem egy csajt meg egyszer 5.-ben firkaltunk a suli vece falara. Tanulni szoktam 3-as 4-es tanulo vok tehat olyan kozepes.

14/l



2016. okt. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Hízzál még 2 évet:D közben ne halgass a sok idióta gyökér véleményére, és legyél az enyém!:D
2016. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de alakuloban van egy sraccal a dolog.... meg nem jartam senkivel de mar kavartam 1-2 sraccal xd
2016. okt. 18. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
xdd az igen a bad girl. hajrá
2016. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy "jókislány" 14 évesen fogyaszt alkoholt, meg megtépkedi más lányok haját, meg firkál a wcajtóra? Hát én a helyedben nem csodálkoznék hogy "jókislánynak" csúfolnak téged. Ezzel a magatartással ez nem meglepő. Ha zavar az hogy csúfolnak akkor meg töröld képen őket és azután 6szor meggondolják hogy csúfoljanak téged.
2016. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szoktam alkoholt inni"


"mertekkel mar rugtam is be 1-2-szer."


"amikor megteptem egy csajt"


Akkor ki is a "jókislány"?

2016. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert teptem meg a csajt mert lekopott
2016. okt. 18. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért csúfolnak jókislánynak, mert nem vagy az. Ironikusan értik. Ha mégis számukra attól jó vagy, ahogy most viselkedsz, akkor el nem tudom képzelni, hogy valaki mikor lesz rossz a szemükben.


14 évesen már 2x voltál részeg? Csak szánni tudlak... 25 vagyok, de még egyszer sem voltam. És továbbra sem akarok. Nem akarok hányni és kiütve lenni órákon keresztül, hogy aztán dicsekedjek mennyire jó volt az a hírhedt jó buli, amikor szarra sem emlékszek. A bulizás célja, hogy jól érzed magad, nem az, hogy részeg legyél és elfelejts mindent.

2016. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2x rúgtál be , de nem jársz bulizni? :O

Csak nekem sántít ez a dolog?

2016. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik csak 1-2 haverral rúgnak be otthon, vagy amikor ott alszanak a másiknál. Bár.. igazából nagyon úgy sem fognak emlékezni, hogy milyen volt részegen, tehát tök fölösleges a dolog.
2016. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!