Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim szekálnak a...

Az osztálytársaim szekálnak a súlyom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most biztos nagyon bénán hangzik, de tök mindegy hogy védem meg magam, mindig dagadtoznak engem meg ehhez hasonló gúnyneveket adnak nekem. Tesin is folyton rajtam röhögnek és mindig olyanokat mondanak, hogy megnézik hogy ezt meg azt hogyan csinálom meg és elkezdenek rajtam röhögni.

Egyébként jártam rendszeresen focizni, de volt egy sérülésem, eltörött az egyik lábam és bokaszalag szakadásom is volt és huzamosabb ideig nem tudok sportolni, mert random elkezd fájni a lábam, így inkább abbahagytam. Ennek örömére felszedtem jópár kilót, most 92 kiló vagyok 180 cm-hez.

Amikor nekiállok enni suliban akkor is olyanokat vágnak hozzám, hogy már így is el vagyok hízva, ne zabáljak már annyit. Alapjáraton nem eszem sokat, nagyon figyelek, hogy mit és mennyit eszem, a szüleimet is megkértem, hogy lehetőleg olyan kajákat csináljanak amik nem hízlalnak, bár régen ennyire nem figyeltem rá. Volt hogy a fent említett problémáim miatt huzamosabb ideig nem tudtam menni sehova és így unalmamban is nekiálltam kajálni.


Van egy fiú aki minden egyes alkalommal elmondja, mennyire undorítóan nézek ki. Nem hülyéskedek, egyszer leköpött meg egyfolytában kibeszél mindenkivel és kiröhög. Többször volt már, hogy lökdösött is, amikor én felelek, mindig beszól valamit, vagy ha engem kérdeznek és nekem kellett felelni, akkor egyfolytában engem utánzott, szerinte úgy beszélek mint valami fogyatékos.

Van egy lány az osztályban akivel sokat beszélek és ilyenkor is mindig odajön, hogy miről beszélünk, avassam már be őt is. A lányt is megkérdezte, hogy miért kell ilyen disznóval beszélnie.


Már komolyan hányingerem van a sulitól és mindig fáj a hasam mielőtt megyek. A szüleimet nem nagyon érdekli, mert szerintük nem kéne senkivel foglalkoznom, de az nem érdekli őket, hogy lelkileg is megvisel.. Az ofőm is sokszor figyelmeztette őket meg a srácnak beirást is adott amikor a szeme láttára löktem meg, de még így is folytatja..


16/F


2016. okt. 23. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Vicceld el te is es nevess veluk, akkor latni fogjak, hogy nem bant, hiaba piszkalnak. Es akkor abbahagyjak.
2016. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne viccelje el. Akárkinek beszólnának ezzel kapcsolatban, nem viccelné el. Ha viccelődik rajta, akkor biztos nem fogják abba hagyni. Szerintem legyen flegma velük. Ne is figyeljen rájuk, élje az életét nélkülük. Ha akárhogy máshogy bántják, akkor meg szedje össze a gondolatait, és bátran alaposan számoljon be mindenről a tanároknak.
2016. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huhh en aztan kikeszitenem ezeket a g...ket a francba >.<
2016. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tisztelnek, aki mindig beszol azt verd meg utana senkise fog merni szolni!! Legyel kicsit nagykepubb ha szolnak szolj olyat vissza ami.bantja.oket! Mert radfognak szallni es csak rosszabb lesz
2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Általános vagy középiskolába jársz?

Esetleg ha szeretnél beszélni, írj rám. :)

2016. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!