Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Még nem teljesen feküdtem ki...

Még nem teljesen feküdtem ki a betegséget de ma a 7. és a 8. órában összefoglalunk matekból a tz-re. Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
Csüt. óta tart de mára már jobban vagyok csak még nem teljesen. Nagyon fontos lenne hisz rossz vagyok matekból. Mennyire elég ha elkérem egy havertól amit leírt? Az tudja pótolni azt hogy nem volam? Mert ugye ez más más mintha hallom ott személyesen hogy a tanár miket mondd.
2016. okt. 24. 05:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem ugyanolyan, és ha rossz vagy matekból, akkor az is lehet, hogy semmit sem fogsz továbbra sem érteni belőle, de inkább ne menj be. Ha késznek is érzed magad az iskolára, akkor se fertőzd végig a többieket.
2016. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj át pár feladatot és átbeszélhetjük.
2016. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!