Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az eggyik...

Mit tegyek ha az eggyik osztájtársam mindég idegesit?

Figyelt kérdés
Van eggy osztájtársam aki mindég csesztet rám firkálanak lökdösnem, rajtam röhögnek? Nem egy tul erős fiurol van szó de valahogy félek tőle mert beképzelt és nincs egyedűl. Mit tegyek hogy meg változzon verjem meg mert a tanárnő sem a szűleim nem tudtak segitni. Az eggyik barátom meg verte azóta már fél tőle én is tegyem ezt? Csak eggy a baj nem tudok és nem is szeretek verekedni, nics valami mozdulat vagy űtés ami elég hogy meg ijedjen? Csak normális váloszokat kérek és elnézést a heljesírási hibákért? De nkem ez fontos

2016. okt. 24. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
de.. nem tudok elmenni a helyesírásod mellett.. napokig ezzel fogok álmodni..
2016. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod megtudnád verni akkor az lenne a legjobb megoldás. Szerintem ha adsz neki egy hatalmas nagy pofont akkor attól megfog rémülni.

De akkor csináld amikor egyedül van, és fenyegesd meg hogy ha beszól akkor nagyobbat fog kapni.

Több gondod nem hiszem hogy lesz vele ezek után.

Hány éves vagy?

2016. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
13/f
2016. okt. 24. 21:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy pofon segit? Ő nem lány?
2016. okt. 24. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked csak tudnod kéne, hogy lány-e vagy sem...
2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondom ő nem lány, és pofozkodás az lányos dolog, nem?
2016. okt. 25. 06:33
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#5

Mem azért írt a kérdező kérdőjelet, mert kérdezni akarta, hanem mert nem ismeri a mondatvégi írásjelek funkcióját, és csak random mód használja őket.


Az én tanácsom, kérdező: foglald el magad tanulással, olvasással, és nem lesz alkalmad verekedéssel foglalkozni. És még írni is megtanulsz. Kész haszon.

2016. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bármi előtt tanulj meg helyesen írni...
2016. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Verd agyon egy helyesírási szótárral.
2016. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D ez jóóóóóó :)
2016. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!