Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondani egy ilyen dolgot az...

Elmondani egy ilyen dolgot az osztálytársaimnak/ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

Jómagam lassan 2 éve tudom magamról biztosan, hogy meleg vagyok. A szüleim már tudják. Sajnos az elején voltak belőle problémák, de szerencsére már úgy ahogy megbarátkoztak a gondolattal.

Arra gondoltam, hogy most az osztálytársaimnak és más ismerőseimnek is elmondám, mert néha kicsit feszengek, hogy mi van, ha rájönnek maguktól és kiröhögnek. Persze erre így is van esély, de nem szeretném nagyon ezt titkolni.

Van barátom is, az ő környezete elfogadó, de ettől függetlenül mindig találkozik ítélkező emberekkel és mondta, hogy ez valszeg velem is így lesz.

Egyszerűen csak attól félek, hogy megbántanak és félek a reakciójuktól..


18/F


2016. okt. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, mivel ez egy olyan információ amivel támadhatnak. Majd az életed folyamán mikor már nem tanulsz és saját magad alakítod az életed akkor mond el csak másoknak. Addig ne add meg a lehetőséget a feléd irányuló gyűlöletnek. Lehet éppen egy tanárod homofób, akkor viselned kellene a következményét, és lehet ezért másképp ítélne meg.
2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak olyannak mondd el akiben 100%-ban megbízol.
2016. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be a középiskolát, addig ne mond el nekik. A főiskola meg a munka más világ. De egy középiskolában elmondani, ez elég öngyilkos ötlet.
2016. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a helyzetedben, de biztos hogy nem mondanám el a középiskolában senkinek. Egyetemen sem, mivel ott is sok a homofób tanár akik úgy szívatnának ahogy akarnak. A munkahelyen megint csak kiközösítést kaphatsz az emberek nagyrészétől. Szerintem ezt az infót tartsd meg magadnak és kész.
2016. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!