Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kaphatok felmentést...

Hogyan kaphatok felmentést úszásból? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!17éves vagyok.Lány.Már 9.osztálytól úszunk minden héten hétfőn.Sajnos viszont én nem tudok úszni,és a tanár sem tanít semmit.Elvárja hogy a középső sávban ússzak úgy hogy nem is tudok.Én mondom neki,hogy legalább azt engedje meg,hogy a szélén ússzak,de nem érdekli.Viszomt én nagyon félek a medence kózepén.Nincs meg az a biztonság érzetem.Már úszás előtt nagyon ideges vagyok.Félek tőle.Ma is 3db egyest kaptam.Mert beküld a középső pályára.És csak álltam a medence szélén és néztem.Légyszíves segítsetek,hogy hogy tudnák kapni felmentést egész évre?

2016. nov. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Elmesz ezzel pszichiaterhez es kersz

A fizetos tuti adni fog, max bele kell nyulni a penztarcaba egy kicsit melyebben

2016. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos vannak ilyen idióta tanárok. Én példáúl tesin kitörtem a csuklóm, meg egy lány összecsuklott kezenállás közben, és fejre esett, de a tanár csak röhögött
2016. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogad el bármilyen igazolást.És a legjobb hogy még a tanár sem tud úszni.Egyébként kézilabdázok versenyszerűen és van is sportolói felmentésem.De azt nem lehet kérni hogy az úszásra szóljon?
2016. nov. 7. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt papírom, de mégsem úsztam mert (régen nagyon sokat úsztam és klórmérgezést kaptam, és ha megint klóros vizbe nyúlnék lezsibbad a fél oldalam, hányok stb.. Ezt nekem az orvos se hitte el, így nem kaptam felmentést, de szóltam a szüleimnek, bementek a suliba beszéltek a tanárral, h ha valami bajom lez feljelentik stb és így nem is kellett soha úsznom. (És nekem is egy retard tanárom volt)

Próbáld meg Te is ezt hogy a szüleid beszélnek vele, vagy esetleg Te, az igazgatóval, mert amugy rosszul végzi munkáját, és balesetveszélyes is..

Vagy hazudd ezt a "betegséget" ami nekem van😁

Remélem tudtam segíteni!:)

2016. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Sajnos a tanár még jobban megutálna ha a háta mögött az igazgatóhoz rohanok.Penteken lesz fogadoóra a suliban.Anya azt mondta be megy beszélni a tanárral.
2016. nov. 8. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a szüleidnek ezt az egészet, és ők beszéljék meg a tanárral azt, hogy te nem tudsz úszni, és hogy olyan dolgokat kér tőled, amit nem tudsz teljesíteni. Mond meg neki, hogy félsz a víz közepén lenni. meg amúgy is van olyan veleszületett fóbia, amikor az ember retteg a nyílt víztől. Ez olyan, mint amikor valaki fél a pókoktól, úgy ő a nagyobb vízfelületektől fél. Lehet, hogy neked is van egy ilyen enyhe fóbiád, amiről nem tehetsz, ezért meg nem buktathat meg. Amúgy szerintem a kormány egyik legrosszabb (diákokat érintő) ötlete volt az úszás. Egészséges, meg jót tesz a gerincnek, de az ember nem használja úgy az izmait. Ellazul a vízben, ezért is érzed magad olyan nehéznek, maikor kijössz belőle. És közönséges tesi sokkal többet ér, és szerintem egészségesebb is, mint bent a klórozott vízben úszni. Szerintem a legtöbb tanuló nem preferálja az úszást, és inkább szívesebben tesiznének.
2016. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szüleimmel beszéltem.Sajnos nem sokat lehet tenni az ügyben.A tanártól eléggé félek.Probálok valahonnan kamu felmentést kérni.De szerintetek valamelyik orvos tud adni?És hát igen.A termi tesi órát nagyon szeretem.Bár csak ne lenne úszás😣
2016. nov. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!