Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha a suliban...

Mit tegyek, ha a suliban állandóan bántalmaznak? 18/F

Figyelt kérdés

Amióta középiskolás vagyok, drámaian megváltozott az életem!

Az első évemben iskolát is váltottam, mert minden ott kezdődött el, amikor elkezdte egyik a másiknak terjeszteni, hogy b*zi vagyok...végül mindenki rákapott, rámszálltak én meg nem bírtam tovább, és tovább álltam egy gimibe, amiről azt hittem színvonalasabb...

A baj csak az volt, hogy itt is ugyan az a helyzet, leszámítva, hogy itt már nem basztatnak a b*zi dologgal (nem vagyok az amúgy)

Itt az történik nap, mint nap, hogy sarokba szorítanak, leszólják a stílusomat, megvernek és állandóan gúnyolódnak rajtam, mert átlátok az osztályon, és nem szeretnék olyan emberekkel barátkozni, akik nem érdemlik meg a bizalmam. Itt főleg a lányokra gondolok, akik kibeszélnek mindenkit, és jót szórakoznak máson a háta mögött -.-

Tisztelet a kivételnek, vannak emberek az osztályban akikkel szívesen beszélgetek, és a barátomnak tudok nevezni párat, csak undorítónak tartom, hogy a semmi miatt rám szállnak és b.asztatnak, mert ez így van már az első gimis napom óta itt.

Szerintetek hogy lehetne ezen változtatni?



2016. nov. 7. 21:24
 1/6 anonim válasza:
Valamiért mégis ingerled a környezetedet.Ezt kellene megszüntetni. Ha nem lehetséges, akkor vívd ki valamivel a tiszteletüket, elismerésüket. Gondold végig, miben vagy sokkal jobb az átlagnál. Mit tudnál olyat csinálni, amit csak kevesen. Sport, művészet, zene, tánc, különleges hobby stb. Abban műveld magad, és idővel rukkolj elő vele. Meglásd, másképp néznek majd rád. De csak olyat csinálj, amiben te is örömödet leled. Ha nincs ötleted: végső soron az izmok növelése is elismerést kelt - csak vigyázz vele.
2016. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkit bántalmaznak,aki nem olyan paraszt,mint ők,vagy csak nem akar valamiért barátkozni.

Úgyhogy vagy megint másik suli,vagy tanulj küzdősportot,és ha bántanak,akkor meg tudod majd védeni magad.

2016. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség is.

1.Elfogadod,hogy ez van és szopsz.

2.Megváltoztatod a hozzáállásodat és szociálisabb leszel.

3.Megteremted azt az alapot amivel felvállalhatod a valódi énedet büszkén úgy,hogy nem kell alkalmazkodnod.Vagyis elmész boxolni,megtanulsz verekedni,megkeményedsz és aki kezet emel rád,azt brutálisan megvered.Így te válsz azzá akihez alkalmazkodnia kell majd a többieknek.Lényegében megfordítod a jelenlegi keretet.

2016. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy 18 évesek, eléggé kisgyerek szintjén vannak, te jó ég... Nálunk is borzalmas ez a korosztály, el nem tudom képzelni mi lesz velük a jövőben, ha még mindig nem sikerült ezt kinőniük. Ezek hiszik magukat felnőttnek, közben egy normális gondolatuk nincs... :D

Egyébként valszeg azért csinálják, mert vannak ezek a tipikus bandák, akiket csakis egy valami tart össze: egy közös ellenség. Ez sajnos ilyen, engem is sokat piszkálnak, de még nem tudtam mit kezdeni velük.


17/L

2016. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Valamiért mégis ingerled a környezetedet.Ezt kellene megszüntetni."


Persze, akkor talán mondják el neki szemtől szembe, hogy konkrétan mi a bajuk vele. Csak nem teszik, mert tudják, hogy pitiáner kis szar dologba csimpaszkodtak bele. Annyi sok idióta van, akik szintén ingerlik a környezetüket, még sincs bántva egyik sem. A kérdező nem bántotta őket. Akkor őt miért bántják?

2016. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt bántalmazzák aki hagyja valaki meg akar verni adj neki egy kemény pofont és rájön ,hogy nem érdemes veled szórakozni keresnek más célpontot :D És látni fogják hogy bátor vagy kiállsz magadért
2016. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!