Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásomtól magas a pulzuso...

Szorongásomtól magas a pulzusom, lehet e ebből problémám vagy bajom nem állandóan. Van, hogy 76 vagy 88 de van hogy 110?

Figyelt kérdés
Kiegészítésképp, szeretném megjegyezni, hogy sajnos munkanélküli vagyok és egyke így itthon vagyok nagy részt és sajnos napközben eluralkodnak rajtam a rossz gondolatok és csak erre tudok koncentrálni.Igyekszem munkát keresni de nem olyan egyszerű jelentkeztem a munkaügyön azt mondták értesítenek ha van valami meg kérdezősködöm itt helyben is de semmi egyenlőre. Ez a cél nélküli tengődés nem tesz jót nekem barátok suliba járnak vagy messze laknak és így nincs igazán akivel beszéljek facebookon persze de ott is ritkán. Félek, hogy visszakerülök abba az állapotba amibe voltam ez azt jelenti, hogy nem tudtam megnyugodni fel alá járkáltam aludni nem tudtam magas volt a vérnyomásom és a pulzusom is voltam neurológusnál kaptam Rivotrilt és Zoloftot majd jól lettem tőle intéztem a dolgaim de abbahagytam a Zolfotot ami szerintem mint most kiderült túl korai volt majd elkezdtem csökkenteni a Rivotril adagom.És most itt tartok nyáron eljárkáltam barátokkal volt, hogy akkor is rám tört a szorongás meg féltem elmenni itthonról de erőt vettem magamon és elmentem aztán beszélgettünk és elterelődött a figyelmem akkor viszonylag jobb volt de így hogy se munkám se barátok elég nehéz. Meg félek is kicsit, hogy ha lesz munkám akkor majd megint jön ez az állapot és akkor nem tudom ellátni aztán a falu rólam fog majd beszélni. Nem szeretnék mást én sem csak mint a többi ember jól lenni amiért igyekszem is tenni autogén tréningezek és agykontrollozok meg majd felhívom a neurológusom, hogy visszaállnék a Zoloftra de a múltkor sem vette fel ha esetleg tudnátok ajánlani Pécsen jó pszichiátert aki egyben pszichoterapeuta is azt megköszönném mert nagyon nehéz megtalálni, hogy ki a jó. Azt érzem, hogy szükségem lenne a gyógyszerre és a terápiára is nagymamám hirtelen meghalt egyébként is érzékeny vagyok és lehet, hogy az is most jön ki mert akkor helyt kellett állnom és segíteni anyának a dolgok elintézésében mert nem volt a toppon meg a háztartásban. Árulok dolgokat itthon jófogáson szóval azért keresek is vele persze nem mondom, hogy milliókat de hozzájárulok a családi kasszához amíg nincs más meló meg megcsinálom amire anya kér szóval a léhűtő vagy meg stb kommenteket kérlek mellőzétek. Meg az is a baj, hogy nem nagyon köt le semmi németezgetek megvan a nyelvvizsgám most frissítem a tudásom de egy idő után jönnek a hülye gondolatok vagy ha bármibe kezdek igyekszem erőt venni magamon, hogy nem lehet semmi bajom és nincs semmi szervi bajom mert nem rég voltam kivizsgálásokon meg hogy ennyi erővel mindentől félhetnék attól is ami még nem történt van amikor sikerül ezeket a gondolatokat fenntartanom de van amikor teljesen beszippantanak a rossz gondolatok és irigykedve nézek másokat, hogy "normálisan tudják élni az életük és én meg nem. Rajta vagyok az ügyön, hogy segítséget vegyek igénybe remélem sikerülni is fog valakit találni és nem tér vissza az az állapotom ami volt.
2016. szept. 4. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a pulzus lof@.sz. Valoban magas, de egyaltalan nem a veszelyes kategoria. Nekem 60/40 a vernyomasom es 120-180 kozotti pulzusom van meg ebredes utan is. Megsincs semmi bajom, voltam mindenfele vizsgalaton. Iszok is rendesen vizet, szoval nem tudjak miert.
2016. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!