Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyenge vagyok tesiből és ez...

Gyenge vagyok tesiből és ez miatt piszkálnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szinte minden tesiórán az van hogy piszkálnak, ha nem kapom el véletlen a labdát, vagy nem tudtam vissza ütni a tollas labdát, vagy mert lassan futok. De csak akkor piszkálnak ha ÉN bénázok, de ha más őt nem piszkálják. És ha ezek után visszaszolok nekik vagy bármi, akkor persze én vagyok a rossz. De csak tesin csinálnak ilyet. És nem értem miért, miért gond az nekik hogy hibázok? Ez azért is rossz mert majdnem minden tesiórán csapatban dolgozunk és persze akkor is én vagyok lecseszve ha vesztünk, mikor én mindent bele adok. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tegyek?

2016. nov. 11. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy Középiskolában, szóval elég rossz.
2016. nov. 11. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt még általános iskolában. Most valahogy a gimiben mintha észre sem vennének,ami valamilyen szempontból előny.
2016. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) dumálj vissza, védd meg magad.


Mond meg, hogy igyekszel és ennyi telik tőled. Ha az számítana, hogy ki mennyire igyekszik, miattatok nyertetek volna.


Mond meg azt is, hogy jól tudod magadról, hogy nem vagy jó a sportokban és nem jók a reflexeid. Ennyi idő alatt másnak is rá kellett volna erre jönnie.

Ezért ne haragudjanak, mert nem direkt csinálod. Ellenben rosszul esik, hogy igyekezeted ellenére piszkálnak ezzel. Ha cikizni akarnak továbbra is, akkor szóljanak, mert hozol zenét az ipodban, mert annyira unalmas a szövegük, hogy egy kis falusi reggeli rádióműsorban értelmesebb dolgokat lehet hallani a részeg bemondótól.


Mond el szépen, hogy más is béna a pályán néha, pedig alapvetően jobbak a képességei, mint neked.



2) zárkózz fel sport ügyileg a segítségükkel.

mondják el, hogy mit kellett volna jobban csinálni és segítsenek fejlődni, mert neked nehezen mennek ezek és szívesen próbálkozol, ha valaki hajlandó tanítani is, nem csak bahszogatni.

2016. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyanez van az egyik barátnőmmel is. Mindig úgy dobják oda neki a labdát hogy kapd el vagy megverünk. Futásba se túl gyors mert egyszer 11 perc alatt kellett beérni és ő 10p 59mp kor ért be és majdnem leütötték h mivan ha kicsit későn ér be és akkor erősítünk. Meg amikor játszunk fut és tök jól elhelyezkedik ugye kézizünk és nem ám neki dobjak hanem a 6millió emberrel körülvett embernek én egyszer dobtam neki furcsa egyből gólt dobott.

Ahogy elöttem is mondták szólj vissza ha lehet akkor ülj le és ha megkérdezik hogy mit csinálsz mond azt h így legalább nem vesztetek mert mindig én vagyok a hibás. Ugye most már novembertől kezdve csak kézit játszunk és eleve nagyon nem szeretjük a barátnőimmmel. Na ugye kicsit meleg volt márciushoz képest de elötte futottunk es megmakacsoltuk magunkat leültünk a pályán és akkor még ők voltak felháborodva h mit képzelünk de akik mindig kikönyörgik azok kb egy kis elkényeztetett kis pcsák es akkor átjönnek bugyiba es elkezdenek velunk veszekedni h mi mit képzelünk magunkról megmondtuk nekik h nem vagyunk hajlandóak ugyan azt játszani kb egészen 8.ig mert ők azt szeretnék vagy akarják szóval szólj vissza nekik. 13 l bocsi h hosszú lett

2017. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!