Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Béna vagyok tesiből és piszkál...

Béna vagyok tesiből és piszkálnak a többiek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Régebben sem voltam valami hú de aktív tesiken, de a többiek tudták, hogy bár lusta vagyok, de aránylag jó, főleg kiütőben meg ha futni kell. De amióta itt vagyok a gimiben, 5-ös helyett hármasom van tesiből, mert nekem soha semmi nem megy. Nem tudok se kosarazni, se röpizni, se kiütőzni már olyan jól mert 35en vagyunk csak lányok és így feszengek a tömegben...mikor tudom, hogy aznap van tesink, máris gyomorgörccsel kelek. Ráadásul a tanár sem bír engem, nem köszön soha vissza meg eltitulált magának bénának meg flegmának, hogy nekem úgyse megy semmi és nem is akarom hogy menjen meg ilyesmi. Mikor játszunk mindig az utolsók között választanak a csapatba. Vannak épp barátim, de egyikük sem ilyen legjobb, tudjátok. Az a meg az e van együtt tesin és ebből a két osztályból, még a sajátomból is úgy néznek rám a lányok, mint egy selejtre, a másik osztályban meg egy hülye régi ellenségem terjeszt rólam ezt azt, hogy milyen degenerált vagyok. És ez mind egy másik városban történik ugyebár, meg koleszos is vagyok. Amúgy nem vagyok csúnya és szerintem csinos is vagyok meg nagyon sokan mondják is, főleg a szülővárosomban, de egyre jobban elmegy az önbizalmam.

2014. márc. 3. 16:14
 1/4 anonim válasza:
0%
kérj felmentést tesiből, kitalálsz valami hülyeséget mondjuk hogy fáj a bokád, elmész dokihoz és tudsz felmentést kérni
2014. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
100%
talán járj el edzeni, fejleszd magad és jobb leszel. Akkor meg fog változni a véleményük.
2014. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mintha magamról olvastam volna, teljesen átérzem a helyzeted. Gimiben ugyanez volt velem is. Utált a tesitanárnő, eszméletlen sokat bénáztam, be is szóltak rendesen, mindig utoljára választottak a csapatba, szinte csoda volt, ha nem esett ki a kezemből a labda. Állandóan kiröhögtek még a "barátnőim" is. Én is csinos voltam, bunkónak, flegmának néztek a zárkózottságom miatt, közben csak önbizalomhiányom volt. Hiába jöttem helyre kinézetre, a régi sebek nem gyógyultak. Úgy látszik ez máshol is így megy. Biztos vagyok benne, ha nem feszengenél te is nagyon jó lennél tesiből, sőt lehet, jobb is, mint a többi. 23L
2014. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja persze, elég sokszor kapok orvostól felmentést. de egész évre mégis hogyan? -- am mégy gyógytesis se lehetek, pedig szabályos lenne meg ajánlották az orvosok, de a mi sulinkban ilyen nincs. hát nekem az ég világon semmi erőm, időm és lássuk be, kedvem sincs edzeni. bejárós vagyok, másfél óra (várakozással az állomáson), kétnaponta 2 óra, mire hazaérek. Addigra már 4 körül jár az idő. És ugyebár nem keveset kell tanulni, mert n tényleg egy nagyon nagyon kemény biosz emelt szintűre járok és a tanulás az egyetlen, amiben jó vagyok. de semmi időm nem lenne edzeni, mert az edzések általában 5 körül kezdődnek és sokszor akár 8-ig is eltarthatnak...nyáron amúgy csináltam minden nap 200 felülést aminek szerintem meg is van az eredménye és büszke is vagyok, mert az állóképességem elég jó, de attól még béna maradok
2014. márc. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!