Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársaim megkeserítik az életemet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 8.-os vagyok. A suliban már alsóskorom óta csesztetnek a többiek, 1-2 emberen kívül. Eddig nagy nehezen kibírtam, viszont most már nagyon eldurvult a helyzet. :( Reggel amikor bemegyek suliba egyből elkezdenek csesztetni, hogy "csá görény, mizu büdöske, leköpjelek senkiházi?" hasonlókkal. A külsőmre állandóan megjegyzéseket tesznek, terrorizálnak, fenyegetnek, meg hazugságokat híresztelnek rólam az egész suliba amelyek nagyon kellemetlen helyzetbe hoznak (leszbikus vagyok stb.). Olyan is volt, hogy lefújkáltak férfi dezodorral, mert elvileg büdös voltam (pedig nem vagyok az). Sokan kövér disznajnak hívnak az osztályban, mert szerintük úgy nézek ki.Múltkor már annyira eldurvult a helyzet, hogy kilopták a kulcsot a vécéből, és bezártak. Amikor bementem nem gyanakodtam, mert gyakran eltűnik a kulcs a vécé ajtóból gondoltam csak nem nyit rám addig senki, de mikor bementem bezárták, majd egész szünetben azzal csesztettek, hogy találd ki mire gondolok akkor kiengedlek stb., és csak szünet végén engedtek ki. Hiába szólok a tanároknak csak annyit mondanak az osztálynak, hogy hagyjanak békén, de semmit nem ér. A szüleim is bementek többször a suliba, de nem ért semmit. Volt, hogy szülőin is felhozták ezt, hogy a szülők szóljanak a gyereküknek, hogy hagyjanak békén, de semmit sem ért. Tudom, hogy már nem sok van a suliból, de már úgy érzem, hogy nem bírom tovább. Másik suliba nem tudok átmenni, mert a szüleim nem engedik, mert szerintük messze van, hiába mondom nekik, hogy én az utazást is szívesen bevállalom, hogy végre normális osztálytársaim legyenek. Szerintetek mit tehetnék? Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2016. nov. 18. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
13/L
2016. nov. 18. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha akarod irj privatot.

14 l

Nekem is van ilyesmi sztorym

2016. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Szia!Nagyon sajnálom,hogy ez a helyzet!Én is pont 13-14 évesen voltam ilyen helyzetben(most 17 éves vagyok)Azt kell,hogy írjam az én volt szituációm lópikula a tiédhez képest... És itt mutatja meg mennyire kegyetlenek tudnak lenni a GYEREKEK!Ha esetleg jobban beleakarsz menni a témában nyugodtan írj privátban,szívesen segítek ha tudok!:)
2016. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nagyon sajnállak. Szerintem tényleg egy másik suli a legjobb megoldás, mert ez nagyon durva. Engem azzal piszkáltak sokáig, hogy stréber vagyok, de aztán a véletlen úgyhozta, hogy máig sem tudom hogy 7.ben összehaverkodtam az ügyeletes menőgyerekkel (ő sose piszkált, csak kb keresztülnéztünk egymáson), ő szólt a többieknek, hogy áljanak le, és megtették, ő meg azóta is az "őrangyalom". Most 10.-esek vagyunk. Persze ez ritkán lehetőség, de arra akartam célozni, hogy ha vannak barátaid azért, akkor ők próbálkozzanak, mert aki a szüleihez vagy a tanárokhoz futott, azt méginkább basztatták. Mindenkinek azt mondják, forduljanak a felnőttekhez, és ők segítenek, de igazából aki nem olyan közösségben nőtt fel, mint a mai iskolások, az nem érti, h ez a legrosszabb döntés, mert nem tudnak segíteni sajnos, és csak durvul a helyzet.
2016. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
A tanároktól elég szemétség, hogy nem tesznek semmit. A többiek meg nem véletlenül ilyen hülyék, ha a szüleik is ennyire hülyék, hogy nem nevelik meg őket és nem zavarja őket, hogy ilyen gyerekeik vannak. Azok között, akik nem bántanak, vannak barátaid? Nincs nálatok iskolapszichológus? Senki nincs abban az iskolában, aki hajlandó lenne segíteni? Tudom, hogy nagyon nehéz, de ha úgy teszel, mintha nem érdekelne, akkor nem fognak örömöt találni abban, hogy bántsanak. Remélem, hamarosan javul a helyzet és jövőre pedig sokkal jobb lesz!
2016. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Okés àtmész màsik suliba. Te leszel az új làny. Az rosszúl is elsűlhet. Gyerekeket érdekelni fogja miért jöttél àt? Mostani és jövendő osztàlytàrsaid egy korosztály edzésen táncon bulikban találkozhatnak.

Kényes de lehet te nem érzed, lehet àltalában nem vagy büdös csak vt egy rossz napod de azért valami miatt hìvnak büdösnek és nem mással szivatnak.

Miért? Àllatvilàgban halottál a csìpési sorrendről? Lényege főnök csipked mindenkit (10csirke legyen pl) a sorrendben a második 8at harmadik 7et a 9edik csak 1et aki beletörődik , haggya magàt majd vérző taréjjal elpusztúl. Ne hagyd magad szerezz igy vagy úgy tiszteletet.

2016. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Akkor én kivétel vagyok engem is piszkàltak igaz gimiben de én szoltam a tanàrnak és làttàk rajtam hogy nem hagyom magam és leàlltak ja és majdnem birósàgi ügy is lett belőle ha az egyik osztàlytàrsam tovàbb piszkàlt volna megmondta az osztàlyfőnököm hogy akkor kihivja a gyàmügyet évvégên még ő került el engem !Làttam a félalmet az arcàn !:D
2017. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a félelmet*
2017. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!