Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez szerintetek is pofátlanság?

Ez szerintetek is pofátlanság?

Figyelt kérdés

Múltkor a mozipénzt(400Ft-ot) apróban fizettem be az osztályfőnökömnek (1db-100;2db-50;7db-20;6db-10)

Az apró nem is pénz?!Nincs is értéke?!

Én amióta az eszemet tudom mindig megbecsülöm a pénz,nemhogy hisztizek rajt ha valaki aprót ad...

Mellesleg máskor meg azért nyihog az ofő hogy miêrt nem hozunk aprót...nem tud visszaadni


2016. nov. 21. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint mi? Az pofátlanság, ha valaki hisztizik az apró miatt. Örüljön inkább, hogy pontos összeget adtál, és nem kell visszaadnia,
2016. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfjzhwfegjhsj válasza:
REKT
2016. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 manó1235 ***** válasza:
Az is ugyanolyan pénz mint a papír pénz és igazad van de fura világot élünk. Pl: szinte minden buszra ki van írva hogy NE nagy címlettel fizessenek mert a buszsofőr nem köteles illetve nem is mindig tud vissza adni. (hogy is tudna mikor 200-500 ftokat fizetnek neki inkább?) de a sok nemnormális oda állít 5000 meg 10000 fttal és még ő van felháborodva.
2016. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor dugja a seggébe.
2016. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3:

A nagy büdös ló...t!


Az a tarthatatlan állapot, hogy a Volán társaságoknál még 2016-ban sem lehet sem online jegyet venni, sem kártyával fizetni. Nem egyszer fordult elő, hogy ezressel próbáltam fizetni a 9xx Ft-os jegyért, és húzták a szájukat a sofőrök. Persze nem ők tehetnek róla.


Ahogy egyre kevésbé tartanak az emberek kp-t (mondjuk kormányunk azért igyekszik megakasztani a fejlődést - de hát a kp a mutyi melegágya, ők ebben érdekeltek), egyre nehezebbé válik előteremteni a pontos összeget azokra a dolgokra, amire még mindig kell. Az automatákban a leggyakrabban felvett összegek 9-re végeznek (van már automata, ahol lehet választani, milyen címleteket adjon, de még ritka), nem véletlenül. Ha az embernek 20 ezrese van vagy 10-ese, akkor kénytelen vele boltban vásárolni kártya helyett, hogy aztán pl. buszra költse, csak közben már egyre több boltban ia húzzák a szájukat, hogy nincs-e kisebb.

2016. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Gyanítom, hogy az osztályfőnök nem kasszás/pénztáros, és ez a mozipénzgyűjtés legfeljebb magánszorgalom. Ha már megteszi, hogy vigyáz rá és intézi nyilván a többi ezzel járó dolgot is, annyi elvárható, hogy ne félzsák fémmel gazdálkodjon.
2016. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!