Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogosan volt dühös apám?

Jogosan volt dühös apám?

Figyelt kérdés

Tescoban voltunk, és itt mostanában az a hóbort hogy egy 8-10 dolgozó a boltban járkál, és odamegy a vásárlókhoz hogy adjaák oda a clubbcard kártyájukat hogy valamit megnéznek hogy milyen kedvezmény van rajta (semmi köszönés, vagy ráér-e).

Elsőnek oda jött hozzánk egy csávó, anyukám mondta hogy nem érdekli (udvariasan mondta). Aztán mentünk a műszakikhoz apámhoz odalépett egy csaj, ő már csak azért hogy ne legyen bunkó, 5 percig hallgatta.

Közben én is nézelődtem, de már velem is szemezgetett a csávó (15/f vagyok) és inkább visszamentem. apámék 5 métert haladtak tovább, de már megint odalépett a csávó aki elsőnek, de mondta apám hogy nem érdekel, köszi.

Ezután 7-10 métert haladtunk, akkor egy másik csávó lépett oda apámhoz ugyanezzel, erre ideges lett, enyhén szólva elküldte melegebb éghajlatra, és hangosan mondta hogy ebbe a rohadt boltba 1x megyünk el, de akkor se lehet vásárolni, többet nem is jövünk. Majd kimentünk.

Az Auchanba legalább békésen lehet vásárolni, nem járkálnak oda, pedig ott is van Auchan kártya . .

Apámnak nehéz munkanapja volt, hajnali 3 óta fent volt, +kicsit beteg is volt.



2016. aug. 16. 20:38
 1/3 A kérdező kommentje:
félre ne értsetek, nem az auchant istenítem, ha ott lenne ilyen azt is kiírom.
2016. aug. 16. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jogon. Én nem tudom, milyen elvből csinálják ezt a Tescóban (nem sűrűn járok oda), de csak arra tudok gondolni, hogy a dolgozók szándékosan hangolják a munkáltatójuk ellen a vásárlókat.
2016. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, tudod csak elgondolkodtam hogy helyén való volt-e, vagy nem.

Amúgy ezzel tényleg inkább elmarják az embert, már nem is szívesen megyünk, talán csak ha nagy muszály.

2016. aug. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!