Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan reagánátoh ha az...

Ti hogyan reagánátoh ha az osztálytársatokról aki "lány" kiderülne, hogy "fiú"?

Figyelt kérdés
Eléggé magabiztos vagyok és néha el gondolkozom, hogy milyen reakcióra kéne számítanom, ha az osztályom megtudná, hogy trans nemű vagyok.

2016. dec. 4. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

- Jó napot kívánok, Kovács József vagyok.

- Jó napot, fáradjon be hölgyem!


Angolban vannak olyan nevek, amiket fiú is meg lány is viselhet. A magyarban nem. Lánynak tilos fiú nevet adni, fiúnak meg lánynevet. Az meg igen csak szégyen, ha valaki a névből nem tudja megállapítani, hogy az illető férfi vagy lány. Nem is értelek kérdező, hogy ne derülne ki? Már akkor kiderül amikor megtudják a nevét. Ez kb. az első nap. Az meg igen csak szégyen, ha valaki azon gondolkodik, hogy egy Béla keresztnevű személy vajon milyen nemű is lehet.

2016. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
basszus most látom hogy két mondatom majdnem tök ugyan az. Mindegy :)
2016. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A sulimban van pár olyan lány aki fiúnak érzi magát..az egyik a fiu és a lány wc-t is használja..fiúsabb a testalkata de minfenki tudja h lány. Van aki undorodik tőle van aki elfogadja és van aki nagy ivből lesz@rja. Ez teljes mértékben ember függő. Ha én azt írnám, hogy engem nem zavarna az még nem azt jelenti hogy a te környezetedben is ugyan így éreznek az emberek. Te ismered azokat az embereket akik körülötted vannak, neked kell tudni hogy ők hogy kezelik ezt...
2016. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!