Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért akadnak ki ilyenkor?...

Miért akadnak ki ilyenkor? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztály közösségröl van szó, igazából egyáltalán nem tisztel egyik sem az osztályban, arra vagyok jó hogy mondjam a hulyesegeim es nevetgessem őket mindenféle szarsagal, keresni egyik sem keres, fb egyik sem ír rám hogy mizu hogy vagyok,de akkor meg kivannak akadva ha bunkó vagyok velük és lenezem mindegyiket, csak nem tom miért mikor ők is ezt csinaljak ha én is beleszólok valamibe akkor nem is tudom ugy tesznek mint ha nem hallották volna és mondják tovább a hülyeségeiket válaszolni egyik sem képes arra amit én kérek de ha ők kérnek valamit akkor meg egyből csináljam mert ha nem segítek nem leszek jo fej es kibeszelnek,nem foglalkoznak velem stb...akkor megis mit csináljak?
2016. dec. 20. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
És megrontani meg nem akarom velük annyira a kapcsolatot mert nekem ok az egyetlen úgymond barátaim es nem akarok egyedül maradni sem...
2016. dec. 20. 17:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tom, lehet nem bírnak vagy nem is tudom...
2016. dec. 20. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Mintha nem illenék valahogy oda
2016. dec. 20. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az osztályodban nincs egy se, aki rendesen viselkedne veled?
2016. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az ilyen az nem barátság.Köze sincs hozzá.De az semmiképpen ne csináld hogy pincsikutyaként kiszolgálod őket.Nem érdemlik meg.Azt ajánlom ezekkel a "barátkozást" ne erőltesd. Max. szólj oda valamit keményen és akkor talán felfigyelnek rád :D
2016. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!