Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmondjam nekik?

Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal van közös e-mail címünk és ma beléptem. És oda keveredtem a saját tevékenységekhez. Először Fogalmam sem volt róla,hogy ez most mi,azt hittem hogy a saját vagyis csak az én keresési előzményeim vannak ott. Aztán rövid időn belül Rájöttem,hogy aki nem jelentkezett ki az e-mail fiókból annak az összes keresési előzményét berakja oda a gép. Az lenne a kérdésem hogy ezt mégis hogyan közöljem velük? Voltak elég durva keresések is. Nem akarom hogy kiközösítsenek,mert véletlenül oda tévedtem,de azt sem akarom hogy ezek miatt bárki megalázzon bárkit. Csak simán mondjam el,hogy jelentkezzenek ki onnan? Az előzményeket már töröltem,hogy Nehogy más is lássa.

16/L



2017. jan. 2. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves vagy. :)

Igen,szerintem mondd el nekik.

2017. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért kellene elmondani? Nem értelek..:D de végülis elmondhatod de az nem biztos hogy jól sül el.
2017. jan. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi volt ott? pár p0rnos oldal? na és?
2017. jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy jó lenne,ha kiderülne,hogy ki néz rendszeresen meleg p0rnót. Meg mell csináltatást meg ilyeneket. Szerintem ez nem tartozik senkire és nem hiszem,hogy jó néven vennék sokan,ha ez kiderülne.

Csak segíteni szeretnék az illetőnek,hogy elkerülhesse a megaláztatást,de nem akarom azt se hogy azt higyjék kutakodtam utánuk,mert semmi ilyen nem történt. Lehet inkább akkor csak annak szólok,aki ilyesmikre keres rá..

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 3. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Töröld az előzményeket és kapcsold ki, hogy az a fiók rögzítse ezeket.


Esetleg felhozhatod a többieknek, hogy "Képzeljétek, milyen beállítást találtam a _saját_ fiókomban", hátha veszik a lapot és kikapcsolják maguknak. Ha meg megnézik a közös fiókot, ott már ki lesz kapcsolva mert kikapcsoltad.

2017. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne, ne mond el senkinek. Te tudod, és maradjon így.



Amúgy nálunk is van közös email cím, de ilyen keresési előzményes dolog még egyszer sem fordult elő. Valahol lehet be lehet állítani az e-mailen belül. Ja, és egy kérdés:

Ha többen vagytok fent, akkor azt nem lehet ilyenkor látni,hogy konkrétan melyik személy nézte őket? (Mert egy e-mailt használtatok.)

2017. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet. De ismerem az osztálytársaimat elég jól,szóval nagyjából tudom ki mire keresett rá. Ezért tudom,hogy kikeresett rá azokra a dolgokra is..

Amúgy köszönöm a válaszokat. Beállítottam,hogy ne mentse őket.

2017. jan. 6. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ezért tudom,hogy kikeresett rá azokra a dolgokra is.."


Nem, egyáltalán nem tudod! Te csak azt tudod, hogy szerinted ki írta. Ez pedig csupán a te véleményed, nem az igazság. És mi van, hogyha tévedsz? Képzeld el, hogy ha te lennél az, akit megvádolnának azzal, hogy ilyet néztél. Nyilván nem te nézted, de mégis, milyen rosszul esne. És a barátod meg csak azt mondaná, hogy ismer téged annyira, hogy SZERINTE te nézted. És mivel SZERINTE te nézted, ezért már nem is hinne neked.

2017. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy az lenne a lényeg,hogy tudom-e ki keresett rá,a dolgokra meg ki nem.

Jót akartam csupán. A kötekedésedre meg nem vagyok kíváncsi.

2017. jan. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!