Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elmondjam nekik,...

Szerintetek elmondjam nekik, hogy meleg vagyok? (Osztálytárs)

Figyelt kérdés

Most mentem új suliba. 13.-os vagyok.

Van két osztálytársam, egy lány és egy fiú, akikkel már az elején nagyon jóba lettünk, így egymás mellett ülünk mind hárman. A fiúról már az elejétől azt hittem, hogy meleg, mert leginkább lány barátai vannak, megszállottja egy brazil szappanopera főhősnőjének, stb.

Egyik nap történt az a baleset, hogy jött egy értesítő a telefonomra, mert regisztrálva vagyok egy meleg társkeresőn, és ott írt valaki. Én meg megnyitottam, a suliba, mert akkor épp nem oda figyelt senki, szünet volt, kevesen voltak bent, viszont a padtársam pont ott volt, és hát sikerült meglátnia. Rámnézett ilyen meglepődve, hogy nahát, csak nem?... én meg persze egyből zavarba jöttem, látszott is rajtam, de tagadtam. Aztán rájöttem, hogy ha ismeri az alkalmazást, akkor valószínüleg ő is meleg, de nem kérdeztem meg tőle...

Aztán voltunk egy buliban az osztállyal, ahol sikerült sokat innom, és miután részegen elestem, úgy mentünk haza, hogy ez a srác fogta a csuklómat, de néha összeért a kezünk. Nem tudom véletlen volt-e. Mivel ő Pesti pár osztálytársam nála aludt, és mikor mentek be megkérdezte, hogy én nem megyek-e, de többiek rávettek, hogy menjünk velük tovább bulizni.

Utána suliban mondta, hogy nyomoztak utánam, és hogy már úgy is tudják, kár tagadnom. Azt mondta, hogy már két hete tudják és ugyanúgy viselkednek velem, szóval nem értik mért nem vallom be. És mi a helyzet a kék napszemüvegemmel ( az a képem a társkeresőn, tehát konkrétan az arcom nem látszik), de persze továbbra is tagadtam, viszont rákérdeztem, hogy ha ennyire foglalkozik a témával nem lehet, hogy ő meleg.

Tagadta. Szóval most nem tudom, hogy elmondjam-e nekik, illetve ha már úgy is sejtik, akkor miért kell még bevallanom nekik. Meg hogy miért foglalkoztatja ez annyira őt?

Lehet, hogy ő is meleg?

Köszönöm, ha végigolvastátok. Ha nem, az sem baj, legalább kiírtam magamból. :D


20/f



2014. okt. 24. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

"A fiúról már az elejétől azt hittem, hogy meleg, mert leginkább lány barátai vannak"


A heterókra inkább jellemző, hogy ellenkező neműek társaságát keresik:))


Mért foglalkoztatja őket ennyire??:-o

A barátaid és rosszul esik nekik, hogy ilyen fontos kérdésben hazudsz. Mért hazudsz nekik?

2014. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De azt úgy értettem, hogy egyetlen fiú barátja én vagyok. :D

Elmondhatnám nekik, de bizalmatlan vagyok. Egy hónapja ismerem őket, és még egy ismerősömnek sem mondtam el. Nem tudom, hogy ha 100%-ra tudnák, akkor milyen lenne a viselkedésük. Meg amúgy ilyeneket ír facebookon, ha beszélgetünk, hogy na szia cica.

És ha ezt viccből írja, akkor már változott valami.

Ha meg nem, akkor meg én miért valljam be, ha ő sem? :D

2014. okt. 24. 00:42
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki nyugodtan, ha zavarná öt/őket akkor a legkisebb jelnél ugortak volna, de most majdhogynem biztos és teljesen barátságosak veled, errgo totál nem zavarja őket és én szerintem egy heteronak nagyon elvetemültnek kéne lenne hogy cicázón egy majdhogynem biztosan meleg oszt. társát.
2014. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
86%
Szerintem egyébként meleg a srác. Heterókra nem igazán jellemző, hogy ismerjenek ilyen meleg alkalmazásokat, mert lesz.rják. Egyébként szerintem kiélvezi a helyzetet egyenlőre, de lehet lesz valami később. Mellesleg ez a lánybarátos is eléggé gyanús...
2014. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2: Akkor valami frappáns válasz kéne kitalálni, amiben benne van az is, hogy nem akarod az orrára kötni, de az is, hogy ez az infó kinek, milyen feltétellel jár. :)
2014. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3: Mondd!

2 D-vel írjuk.

2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hátha valakit érdekel. Meleg a srác. :D
2015. jan. 12. 01:51
 8/11 FDra válasza:
...és összejöttetek? :D
2015. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
perszehogy meleg, és miért tagadta?
2015. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett a sztori vége?
2018. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!