Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden osztályba van legalább...

Minden osztályba van legalább egy meleg (vagy más LMBT) vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

Pl.egy 19 fős osztály esetén

Köszi a válaszokat!:)



2017. jan. 7. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, miért lenne az? Nem minden osztályban van szőke hajú vagy kék szemű vagy balkezes vagy szeplős stb. ember sem. Attól még mert van rá egy statisztika, hogy az ország akárhány %-a tartozik egy adott csoportba, az nem azt jelenti, hogy minden egyes közösségben pont ugyanannyi százalékban fordulnak elő. Biztosan van olyan osztály, ahol az átlaghoz képest több LMBT diák tanul, meg olyan is, ahol egy sem. Biztosan csak akkor tudhatod, ha valaki elmondja neked, hogy ő LMBT.
2017. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
És(lehet hülyeséget kérdezek) van olyan iskola ahol egy meleg sincs?
2017. jan. 7. 23:55
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ez téged annyira?
2017. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy több száz, esetleg 1000 emberből ne legyen lmbtq ember természetesen matematikailag van esély, azonban nagyon kevés.
2017. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Úgy tudom, a népesség kb. 5 %-a meleg, vagy biszexuális. Matematikailag ezt azt jelenti, hogy durván 20 emberből 1. Matematikailag tehát egy 19 fős osztályban van 1 LMBT ember. Gyakorlatilag viszont bármi lehet. Pl. simán lehet, hogy 5 osztályban egy sincs, de az is, hogy egy osztályba, akár 5 is.

Szintén más kérdés, hogy ebből az 5 %-ból, hány ember vállalja fel, és hány titkolja el. Ez utóbbiakról nyilván mindenki úgy tudja, hogy nem melegek, pedig mégis.

2017. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Inkább azt mondanám, hogy a népesség 5%-a homoszexuális, sokkal több a biszexuális, így én matematikailag szinte lehetetlennek látom, hogy egy iskolába ne legyen LMBT tag.

Nálunk az osztályban 3-an vagyunk (két leszbikus, velem együtt, egy meleg), meg talán egy biszexuális lány, de az elég bizonytalan. Majd eldönti. Ja és mi 31-en vagyunk :)

2017. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
76%

Nálunk anno gimiben (2 éve végeztem) a 24 fős osztályban 1 nyíltan meleg srác, egy nyíltan leszbikus (én) és 2 biszex lány volt. :D

Szóval mindenhol máshogy van ez.

2017. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem törvényszerű. Valahol többen vannak, valahol kevesebben. Tehát nem, nem arányosan oszlik meg, hogy minden 20 fős osztályba jut 2 ember.
2017. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem senkinek semmi köze, hogy ki mit szeret. És erről nem kéne beszélni, hogy ki meleg meg biszex. Aki meg híreszteli az hülye.
2017. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha az illető híresztelné, hogy meleg, akkor fel lennének háborodva. Ha más híreszteli, így már nem. Pedig én minden esetben leszarom, hogy ki milyen nemi identitású, nem érdekel. Az viszont nagyon zavaró, ha ilyen látens melegek egész nap szidják őket, és végig melegekről beszélnek.
2017. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!