Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megvédeni, ha...

Hogyan tudnám megvédeni, ha én is félénk vagyok egy kicsit? 17/L

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy van egy srác az osztályomban, aki az egyik lányt szekálja megállás nélkül. Konkrétabban lecsúnyázza (tény és való, hogy nem túl szép, de szerintem emiatt nem kéne megszólni senkit), meg hozzávágta, hogy soha nem fog úgy kinézni, mint a barátnője (aki megjegyzem csak 14 éves), meg hogy bottal sem nyúlna hozzá, mert előbb kettétörik, minthogy hozzáérne stb. Amúgy másokkal is ezt csinálja, de ezzel a lánnyal a legdurvábban és konkrétan el van szállva magától, bár fogalmam sincs miért, mert gyakorlatilag páwa az egész gyerek, nincs semmi olyan benne, ami miatt nagyra tarthatná magát.

Többek között rám is tesz megjegyzéseket, de nagyon rossz nézni, hogy ilyen azzal a lánnyal. Szeretném valahogy megvédeni, de mint említettem, én is visszahúzódó vagyok és kicsit félek lépést tenni.


2017. jan. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Elbeszélgessek a hülye gyerekkel, hogy hogya kell viselkedni egy lánnyal? Suli után szívesen odamegyek. Amúgy is már kezd elegem lenni ezekből a kis "páwa" gyerekekből mert nem elég, hogy fiú létükre, hogy néznek ki, de még nagyképű bunkók is... szóval megtanítsam kesztyűbe dudálni?

19/F BP

2017. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leggusztustalanabb, leggyomorforgatóbb dolog a világon olyan dolog miatt bántani valakit, amiről nem tehet. Bocsánat, ha vulgáris vagyok, de én gondolkodás nélkül belenyomnám a páva köcsög fejét a retyóba, amíg bocsánatot nem kér az áldozataitól.
2017. jan. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Elbeszélgessek a hülye gyerekkel, hogy hogya kell viselkedni egy lánnyal?"


Nemcsak egy lánnyal, hanem akárkivel... Egy értelmes, civilizált ember senkivel nem viselkedik így.


Kérdező, próbáltál beszélni az osztályfőnökötökkel?

2017. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!