Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire számíthatok? Tapasztalatok?

Mire számíthatok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hetedik osztályos, alacsony és átlagos kinézetű lány vagyok, aki a nyolcadik osztályt már másik városban kezdi. Mire számítsak? Kiközösítenek majd eleinte, vagy könnyen fogadják az új osztálytársakat? Tudom, ez nem megjósolható, illetve osztály-és iskolafüggő, de a tapasztalatok mégis érdekelnének. Kifejezetten jó tanuló vagyok, egyedül matematikából és testnevelésből kaptam négyest, illetve előbbiből a hét év alatt egyetlen hármast is. Mit tehetnék esetleg a könnyebb beilleszkedés érdekében? Kezdeményezzek, vagy inkább várjam meg, míg kérdezősködni kezdenek(Honnan/Miért jöttél? Hány éves vagy? Mi a hobbid? Merre laktok? Stb..)?



Negatív, szitkozódó válaszokat inkább ne írjatok!

Köszi a válaszokat.



2017. jan. 15. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 év alatt amit ott töltesz már nem nagyon ismerkedsz meg velük annyira, hogy komolyabban kiközösítsenek. Amúgy meg kérdésedre válaszolva egy összeszokottabb közösségbe nehéz bekerülni, szóval nehezebben fogsz ezáltal beilleszkedni, igen. Mindenképpen a kezdeményezést javasolnám, ha boltba mész akkor is te köszönsz elsőnek, te vagy az új tanuló, te jössz oda tanulni, s ez nem 9. osztály.
2017. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne túl tolakodóan, de próbálj meg ismerkedni olyan osztálytársakkal, akik szimpatikusnak tűnnek, hasonló értékrendjük lehet. Mivel ennyi év alatt már kialakultak a baráti körök, nem megy olyan könnyen a csatlakozás egy összeszokott társaságba, de ha illesz közéjük, nem feszélyezteted őket, hamar befogadnak, ha mersz nyitni.


Ha szociálisabb vagy, nem leszel annyira kitéve a piszkálódós gyerekeknek, ha megkedvelnek a többiek vagy nem fognak beléd kötni, vagy a többiek melléd állnak.


Remélem tetszeni fog az új városod, érezd jól magad.

2017. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Az, hogy hogyan fogadnak csak rajtad múlik.

Ha vagány lány leszel akkor népszerű leszel, viszont ha stréber zsidó leszel akkor teljesen jogosan ki leszel közösítve és egy csíra leszel.

2017. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Te úgy látom hülye vagy.


A kérdező leírta, hogy kifejezetten jó tanuló. Ne adja fel a jó jegyeit a többiek miatt.

2017. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

4-es!


Rendben van de ha ilyen stréber marad akkor készüljön fel arra, hogy ki fogják közösíteni.

Én is lány vagyok 17 éves és én mindig a menők közé tartoztam és lenéztük, bunkón viselkedtünk a stréber, lúzer gyerekekkel.

Ez így megy.

2017. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 nem, csak primitív ri.banc vagy :D

De majd az élet jó leckét ad erről :D kis prostinövendék

2017. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki jó tanuló, nem feltétlenül "stréber zsidó,,. Egyébként a "strébereket,, kiközösítő "népszerű lány,, válaszolónak üzenném, hogy inkább legyen valaki okos és félénk (A strébernek nevezett emberekre leggyakrabban e két tulajdonság jellemző), mintsem primitív és nagyképű :)
2017. jan. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!