Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kivédeni, ha...

Hogyan tudnám kivédeni, ha azzal szekálnak, hogy kövér vagyok? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban aki elkezdte ezt és egyik nap bejött valami másik fiú az osztályba és mondta, hogy "látom van itt valaki, aki nagy helyet tölt ki", erre az osztályomban lévő fiú meg "ja, rohadjon meg".

Szóval valami ilyesmiket kell elképzelni és akárhogy vágok vissza, nincs semmi ötletetem már, mert semmi sem hatásos. De m az a srác már attól rosszul van, ha hozzám ér és rohan kezet mosni, meg ilyeneket mond, hogy lerohad a keze. Meg volt, hogy levette a pólóját és elkezdte mutogatni magát, hogy nekem sohasem lesz kockahasam és soha nem leszek képes legaláb 5 kg-t lefogyni.

Senki sem véd meg és senki nem áll mellettem és szeretnék találni valami módot hogy megalázzam én is. Nem fogok csak emiatt sulit váltani.


2017. jan. 18. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha nem kövér lennél akkor mást találnának, ami miatt gúnyolhatnának. Próbáld növelni az önbizalmadat, bár tudom ebben a korban a legnehezebb, hiszen ilyenkor adsz legjobban mások véleményére. Kezdj el egészségesen étkezni, sportolj, érezd jól magad a bőrödben, ne foglalkozz velük. Nem kell őket megaláznod, a sorstól majd visszakapják. Az ő életük sem lehet teljesen vidám és felhőtlen, ha ennyi rosszindulat szorult beléjük.
2017. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt akarod hogy ne bántsanak, NE CSAK önbizalmat növelj, hanem személyiségeden változtass, hogy megkedveljenek. Jófej embereket nem b*szt*tnak.
2017. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

"Jófej embereket nem b*szt*tnak."


Ez nem így van, hanem úgy, hogy "Jófej emberek nem b*szt*tnak másokat."


Kérdező, fogyj le, de csakis a saját egészséged miatt. Viszont az ilyen sz*rháziak, ha nem leszel kövér, találnak más okot, hogy cs*sztessenek. Szólj az osztályfőnöknek és a szüleidnek!

2017. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Röhögj a képükbe ;) , és örülj. :) Ennyit érdemelnek. Ha majd emelkedettebbé válnak, szóba állsz velük - az esélyesen évek (vagy évtizedek) kérdése, mire benő a fejük lágya.


- Szasztok ropik! Mi a mai csontkollekció felhozatal, hadd lássam? :D

(Kifejezetten a lekezelő személyekre nézz, nekik szánod.)


Innentől ne nagyon foglalkozz velük, de ha lekövéreznek, akkor vagy arra figyelj, amivel foglalkoztál eddig pl olvasással, vagy ha ahhoz van kedved, hogy reagálj, akkor önironizálj:


- Igen, szeva, a hájpacnihoz van cseresznyéd! ;) Lökjed, ropi, mi a f Szt akarsz? :)


Lazán, vidáman mondd az ilyennek, élvezd a szitut. De tényleg élvezd! Ezt kell megtanulnod. :)


(És persze fokozatosan leadhatsz a kilókból, sok szerencsét! :-) )


Én egyébként egy csontkollekció vagyok -és nyugodtan lehet gúnyolni engem érte :D -, aki a vékony nőkhöz vonzódom egyébként, de van több duci ari női ismerősöm is. :)


A nemi vonzódás más tészta, semmi bajom a kövérséggel emberileg, viszont egyszerűen nem feküdnék le velük az alkatuk miatt, de hát ízlések és pofonok... nem sértésképp mondom, hanem az ízlés az adott, ez van...


Egyébként úgy is lefogysz idővel, ha szeretnél, és akkor még több fiúnak fogsz tetszeni! :) Hajrá! :) De megsúgom, vannak fiúk, akiket vagy nem zavar a kövérség egy párkapcsolatban, vagy pont arra utaznak... De azért egészségesebb, ha sikerül fognod.

2017. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
* fogynod
2017. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Váratlanul nyakon vágod párszor mindet . Ez ad önbizalmat , és ha utcán idegenek pofátlankodnak azokat is levered . A fogyás magánügy ,akkor ha lila lesz a ruha- haj divat és ezért ugatnak mert te nem váltasz ezek után mész a többi után ?
2017. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ja, és ha azt reagálja a téged "lekövérező" állati egyed, hogy

"Mi van?? a gyakorikérdéseken kaptad a duma-tippet, he??",

akkor vidáman mond neki, hogy


"Igen, vazze. :) Csak nem nyalni akarsz nekem? :) Vagy valami mással szolgálnál? Nem? Akkor bocsika, most olvasok, pá-páááá! :)"


Ha azt mondja kínjában, hogy

"Hahh! Eeeez h-LYe, bakker! Annnnyira sötét ez a csaj bakker, uhhhhh.....",

akkor

reagálhatod, meglepettséget eljátszva, hogy

"Mi? Hol? Jaj! Kicsoda? Muti! 8-O Jaaaa, rólad van szó? mikor műtöttek át téged??" (Ha srác zaklat téged. Ha csaj, akkor legfeljebb kihagyod az átműtős-dumát.)


Csak ötletek. Majd belejössz, és tudsz majd változatosan rögtönözni. ;) Mert ugye folyton ugyanazt nem lehet elsütni. Irányadónak javaslom ezeket a módozatokat.


Legtöbször meg ignoráld (magyarán legtöbbször le se sz Rd.)


Ciao! ;-)

2017. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

chaosix, ez nem igaz. főleg nem kamaszoknál. mi takar a "jófej"? ez egy középsuliban nagyon sokféle dolog lehet...nálunk nem volt cikizés, (nem ma voltam középiskolás, meg mondjuk, jó suliba is jártam, nem piszkáltuk egymást), de belekötni mindenbe bele lehet.


pl. az, hogy azzal cseszegetik, hogy rosszul van a fiú, ha véletlenül hozzáérnek, azért ennek köze nincs a kövérségéhez...ha nem kövér lenne, találnának mást.

2017. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kedvelnek, azért bántanak. Nem a kövérséged a baj, hanem a személyiséged. Én nem voltam kedvelhető személyiség, és engem is a kövérségemmel bántottak. Aztán dolgoztam magamon, és más környezetben megkedveltettem magam. Itt a legkisebb baj a túlsúllyal van.
2017. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem a túlsúly a baj. Egyszerűen nem akarnak azzal a személyiségi stílussal azonosulni, amit képviselsz, ezért a kirekesztéshez keresnek egy indokot, legyen az bármilyen gyerekes dolog. Van rajtad felesleg, hát ráfogják erre.


Ha olyan körben lennél, akik meg tudnak, és meg akarnak kedvelni téged, ott abszolút nem számítana a kinézeted és a súlyod.

2017. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!