Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Ti hogyan bántok a...

Tanárok! Ti hogyan bántok a stréber diákjaitokkal?

Figyelt kérdés
Szeretitek őket,és kedvesebben, megértőbben bántok velük, mint a többi diákkal, vagy már nektek is néha kezd elegetek lenni, hogy mindig jelentkezik, mindig mondani akar valamit?

2017. jan. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én tanárjaim a strébereket imádják, dicsérgetik folyton, nekik mindig kedvezni is szoktak.


Én általában rosszabb jegyeket szerzek, amikor ötöst szereztem a tanár a pofámba mondta hogy meglepődött, mert rosszabbnak hitt...

2017. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tálunk pont azok akartak mindent mondani, akik a legrosszabb tanulók voltak. Inkább egy olyan okoskodjon, aki rendes, mint egy szemétláda. Másképp nem tudom megfogalmazni. De nálunk a legsuttyóbb, legalattomosabb (bukott) diákok voltak azok, akik mindig mindent mondani akartak. Mondjuk én olyan suliba is jártam, ami nem volt valami színvonalas, és elég sűrűn rúgtak ki tanulókat belőle.


"vagy már nektek is néha kezd elegetek lenni, hogy mindig jelentkezik, mindig mondani akar valamit?"


Ha meg nem mondana semmit, akkor meg az idegesítene, hogy miért nem szólal már meg végre. Tudod, vannak, akik sokat beszélnek, és elég nehéz lesz majd mellettük megmaradni, és eszed-f*@*szod megáll majd a sok dumától. És vannak, akik alig beszélnek, és akikkel majd az lesz a bajod, hogy nincs téma, és amiért nem tudsz velük beszélgetni. A helyzet az, hogy egyikre se haragudj, mert önmagában nem követnek el rosszat, csupán ilyenek. Te válassz olyan barátokat, akik mellet kényelmesen megvagy, és se nem beszédesek, se nem csöndesek. Tudod, az arany középút. A többieket meg szard le, ne haragudj rájuk, lesz még az életben olyan, hogy sokkal utáltabb személyekkel fogsz majd haverkodni érdekből. Suliban vagytok, ha a tanár kérdez, és ő tudja, akkor ugyan miért ne válaszolhatna? Csak hogy téged ne idegesítsen? Szerintem ha tájékozott, és tudja, akkor mondja ő. Engem nem zavarna, de ha téged zavar, akkor ahogy mondani szokás, szard le. Fogadd el a tényt, hogy ahogy a hátsó padban arról dumálnak milyen volt a tegnapi buli, úgy a szorgalmasabb tanulók meg arról fognak beszélni, amit a tanár kérdez. Ha jobb akarsz lenni nála, akkor tanulj, és ha kérdez a tanár, akkor majd te mondjad rá a választ. De ha nem tudja senki rá a választ, akkor fogadd el, hogy az az egy tanuló mondja, aki tudja.

2017. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, hogy most idegesít téged, majd akkor hogy fog mikor egy meetingen, vagy brainstormingon fog leesni a székről az ötleteitől, te meg ülsz a karfás kis szánkótalpú székedben, lesel ki a fejedből, mint egy kuka, úgy hogy már tizen éve a cégnél dolgozol ő meg 3 év alatt felső vezető lett. Képzeld el akkor hogy fog idegesíteni...
2017. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
"vagy brainstormingon fog leesni a székről az ötleteitől, te meg ülsz a karfás kis szánkótalpú székedben, lesel ki a fejedből, mint egy kuka, úgy hogy már tizen éve a cégnél dolgozol ő meg 3 év alatt felső vezető lett. Képzeld el akkor hogy fog idegesíteni..." Az ilyen eminens strébereknek tényleg sok önálló ötletük szokott lenni... csak beseggelik és visszaböfögik amit kell, az életben meg csak lesnek amikor önálló döntéseket kéne hozni. Az olyanok sokkal sikeresebbek akik csak 1-2 tantárgyból kiemelkedők (de abból többet is tudnak, mint az iskolai elvárás, versenyekre járnak), a többi tantárgyat meg kb. leszarják, nem érdekli őket hogy kettes-hármast kapnak belőle mert tudják hogy úgyse számít sehol. Az persze más kérdés hogy az iskolarendszerünk nem erre nevel...
2017. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd csak ezt, ha így könnyebb neked...
2017. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt :) De az hogy valaki stréber, egyáltalán nem jelenti azt hogy meg fogja állni a helyét az életben.
2017. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!