Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek én stréber vagyok...

Szerintetek én stréber vagyok ezek alapján?

Figyelt kérdés

14 éves 8.osztályos fiú vagyok

Kitűnő tanuló vagyok minden tantárgyból,elég sok időt fordítok a tanulásra délután és hétvégén is.

A tanárokkal elég jóban vagyok,szoktam velük beszélgetni mert hasonló a gondolkodásmódjuk mint nekem.Ha valaki megszegi a szabályokat akkor szólok a tanárnak,szerintem ez természetes.

Az osztálytársaim folyton szivatnak engem és csúfolnak azzal,hogy stréber vagyok és elég kultúrálatlanok.

De a tanárok mellettem állnak és kitűnő tanuló vagyok.Szerintem ez a legfontosabb.Kit érdekel ha ezek az ecsetfejű prolik utálnak engem?????Mit gondoltok?



2015. máj. 15. 23:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs azzal ha ilyen vagy, de ha megszegik a szabályokat, ne szólj a tanárnak, ne legyél már egy vamzer kutya ge*i!Az ilyeneket még a legmocskosabb bűnözők is kivetik maguk közül és gyűlölik.
2015. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
55%
Ne is foglalkozz velük! Az lehet hogy stréber vagy, de akkor ők mik? Gondold el majd mi lesz velük ha felnőnek? Hiába tartanak most bénának téged, ha majda felnőttként ők fognak segélyekből élni.
2015. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
A jóltanulás nem kell h együtt járjon a spicliséggel.
2015. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két választ!

Igazából én nem akarok bevágódni közéjük,legalább én vinni fogom az életben valamire és ahogy mondtad ők meg majd segélyekből fognak élni ha csak a drog el nem viszi őket.

Most is kicsit félénk vagyok ahogy mindig is voltam de ha kell megvédem magam és a komolyabb beszólásokat elmondom a tanárnak.

Pl.volt,hogy egyik órán az osztály egyik nagymenője/rosszfiúja elővette a telefonját és azt nyomkodta én meg szóltam a tanárnak erre ő azt mondta rám,hogy "vamzer csicska" meg amúgy az osztálytársaim közül a menő fiúk dohányoznak is.

Mindegy a lényeg,hogy már csak 3 hetet kell kibírnom aztán úgy is megyek tovább tanulni egy olyan színvonalas gimnáziumban ahol nem a páwák lesznek a menők,de még csak nem is lesznek ott.

2015. máj. 15. 23:31
 5/43 anonim ***** válasza:
65%

arra azért ügyelj, hogy a való életben az érvényesüléshez sokkal több kell mint egy színötös bizonyítvány. Járj nyitott szemmel, ismerkedj a világgal, ne öntse el a fejedet már 14 évesen a beképzelt lila gőz amit az ötös bizi okoz. Pórul fogsz járni később!

Üdv, egy ex-kitűnő

2015. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%
Tudod tényleg egy kicsit beképzelt vagy és vissza kéne venni az arcodból meg állítsd már le magad és fejezd be ezt a spicliséget!
2015. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
73%

" olyan színvonalas gimnáziumban ahol nem a páwák lesznek a menők,de még csak nem is lesznek ott."


Dehogynem....

2015. máj. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
Valóban fontos, hogy az ember jól tanuljon mert, ahogyan te is említetted, az iskolában alapozza meg a jövőjét. Teljesen egyetértek ezzel. Nekem is fontos a tanulás, bár kitűnő még sosem voltam, de igyekszem minél többet kihozni magamból. Az én osztályomban is vannak kitűnő tanulók és kedvelem őket, mert emellett kedvesek, aranyosak, rendesek, lehet velük beszélgetni, szórakozni és nem csak a jegyeikkel foglalkoznak. Az addig rendben van, hogy nem kedveled az osztálytársaidat mert kulturálatlanok, de én úgy érzem, hogy te sem úgy viselkedsz velük, hogy úgymond megkedveljenek vagy legalábbis ne szúrd a szemüket. Sosem volt szokásom piszkálni vagy gúnyolni másokat, de lehet, hogy én is strébernek tartanálak és nem az ötöseid miatt. Én sem és szerintem a legtöbb gyerek is így van vele, hogy nem szeretik azt az osztálytársat, aki úgymond "lepaktál" a tanárokkal. Lehet, hogy csak beszélgettek valamiről, lehet, hogy csak régi ismerőse a családnak és ezért váltotok pár szót vagy akármi, de ez mindig úgy jön le, hogy nyalis vagy. Ha meg gyakran beszélgetsz tanárokkal és sokat vagy velük akkor meg még jobban ez a helyzet. Az szintén nem egy jó pont náluk, hogy beköpöd őket a tanároknak, most ilyen esetek után persze, hogy haragudnak rád, nem is értem, hogy mit vársz tőlük.... Nem kell spiclinek lenni és lehet, hogy ez a helyes meg szabálykövető, de ezzel a hozzáállással nem csak az iskolában lesz problémád, hanem később is, az ilyen embereket mindenhonnan kiutálják. Nyilván, ha valami nagy, komoly dologról van szó, akkor kell szólni, de azzal, hogy ki mit mondott neked, hogyan csúfolnak teljesen felesleges a tanárhoz futkorászni. Illetve szerintem kicsit máshogyan is kellene hozzáállnod az osztálytársaidhoz, nem kell velük barátkozni, ha nem akarsz, de akkor legalább nem bántanának. Nekem legalábbis úgy tűnik, hogy lenézed őket. Szerintem attól, hogy kevésbé jó tanulók és még nem elég érettek (bár mind gyerekek vagytok, szóval szerintem ez normális) még lehetne egy-kettőt találni aki viszonylag jófej és lehetne vele beszélgetni vagy valami. Viszont nem kell velük jóban lenni, de ha kicsit változtatnál (nem a tanuláson) akkor szerintem már ők sem úgy néznének rád mint most.
2015. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
43%
Ne árulkodj sokkal jobb lesz!!!
2015. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Azért köszönöm és a válaszodat és jó is volt,de attól tartok te nem látod át annyira ezt a helyzetet,,persze nem a te hibád én nem írtam le részletesebben az egészet.



Én nem is szeretném igazából annyira,hogy megkedveljenek mint mondtam nem akarok bevágódni közéjük és hát elég kultúrálatlanok:állandóan végig beszélgetik az egész órát,visszaszólnak a tanárnak,nagyon verekedősek és mindig balhét csinálnak és ráadásul dohányoznak is.

Az osztályból 10 fiú és 7 lány van összesen(velem együtt 10 fiú)

A fiúk közül a 9-ből 4-eléggé problémásak és ők a legmenőbbek az iskolában ők azok akik dohányoznak,de a többiek is kipróbálták már.

A legproblémásabb diák ha megtudnád te is,hogy milyen szinte biztos vagyok benne,hogy velem értenél egyet..

Az összes fiú igazából ilyen páwa-nagymenő-keménycsávó,

az osztályból a legtöbben 2-3-as tanulók,a 4 menő pedig csak 1-2-es,közülük is a legmenőbb aki egyben a legproblémásabb diák ő pedig 4 tantárgyból áll bukásra ez a gyerek komolyan mondom úgy képzeli el az iskolát mint ha valami gettó lenne,teljesen úgy beszélt mint egy "gengszter" pl.használt ilyen szlengeket,hogy vamzer,sinter stb. valamint ő már füvezett is és már részeg is volt egyszer amikor a többi hawerja náluk volt.14 éves még csak és már volt részeg hát rohadt menő.. és az a szomorú,hogy az iskolában őt menőek gondolják.

Ez a gyerek amúgy már sok faluban volt iskolában két helyről is kirugták őt a viselkedése miatt,ráadásul a családja sem éppen dolgos,elég antiszociálisok.

Ez a gyerek kb.úgy viselkedett mint egy gettótöltelék állandóan azzal menőzött,hogy neki van hawerja Ózdon és mindig azzal menőzött,hogy menjük el a nyókerbe az milyen keméy hely stb.

Az osztályomban a lányok pedig kivétel nélkül pláza p**sák és természetesen a rosszfiúkra és a páwákra buknak.

Annyit még,hogy az osztálytársaim körében a menő zenék:Curtis,Majka Wanted-Razo,Mr Busta,Essem,Mr Missh és hasonló borzalmas rappek jobban mondva olyanok melyek csak a kábítószerekről,keménykedésről,prostituáltakról gengszterségről szólnak.

Meg ott van még a Való Világ és az Éjjel-Nappal Budapest,egyszer az egyik menő az osztályból bénának hívott,mert nem nézem az Éjjel-Nappal-Budapestet.

Én mindig utáltam ezeket a menő dolgokat én a tanulással foglalkoztam és a törtélem érdekelt/érdekel nagyon és mindig lenéztek és mondták rám,hogy stréber vagyok és,hogy miért nem próbálom ki a cigarettát.

Persze a tanárok kedvelnek,mondhatni,hogy én vagyok a kedvencük,mert szorgalmas jó tanuló és fegyelmezett,csendes vagyok.

Csak hát a tanárok nem sok mindent tehetnek,de azért megteszik ami tőlük telik a fegyelem érdekében.

2015. máj. 16. 21:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!