Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy "barátnőm" aki azt hiszi hogy mindent megcsinálhat meg ő mindenkinek bejön stb. Régebben legjobb barátnők voltunk de rájöttem hogy kétszínű és idióta is. Aztán írt megint és mostanában beszélünk, bulizunk együtt. DE kavarja a sz@rt. Esküszöm az a hobbija hogy egymásnak beszél ki minket a mostani legjobb barátnőmmel bezzeg a szemembe nem bírja mondani. Plusz azzal a sráccal beszélget aki nekem bejön a srácnak meg ez a csaj (remélem érthetően fogalmazom :D) de a csajnak a srác nem. Nem tudom mi legyen mert nem áll nagyon szándékomban összeveszni vele.
2016. nov. 6. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdezed? El kell hajtani a búsba, és többé szóba sem állni vele.
2016. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent neked semmit, nem kedveled, nem vagytok baratnok, sot meg csak nem is tartod jo embernek, semmi baj nem lesz abbol, ha nem lesz resze az eletednek. Nem kell osszeveszni, meg beszolni neki, de miert erdekelne teged, hogy o mit gondol?
2016. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!