Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megszakitanatok testverrel...

Ti megszakitanatok testverrel a kapcsolatot végleg, ha letojna a legrosszabb elethelyzetbe?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nyilvan ha kernek tole 1 millio ft kolcsont, akkor nem lepodnek meg ha nem adna :)
2015. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
75%
A testvérék a közhiedelemmel ellentétben vetélytársak.
2015. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem anyagiak miatt vesztunk ossze.

Lelkileg ki voltam, mert a ferjemet mutottek tobbszor nyaron, honapokig aggodtam, kertem a tesomat hogy legalabb 1-2 hetig jonnek ide hozzam a gyerekeivel, legalabb kikapcsolok egy kicsit, es masra koncentralok. Tobbszor megigerte, de mindig volt valami kifogas... vegul nem jottek... nyar vegere teljesen osszeomlottam, kuldott egy szep uzenetet, hogy imadkozik ertem... na ekkor elkuldtem a p csaba.

2015. márc. 7. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkinek van saját gondja, amit te kifogásnak érzel az lehet az ő legnagyobb baja.

Ezek után ne is várd tőle, hogy keressen.

2015. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es az hogy nyaralgat az tenyleg sokkal nagyobb gond, mint aggodni fel even at!
2015. márc. 7. 18:13
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Én azt várom a testvéremtől,hogy szeressen,de ezen kívül semmit,sosem kértem tőle segítséget semmiben,és ő sem tőle.A viszonyunk talán épp ezért jó.
2015. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
mért nem te mentél hozájuk hogy rugja fel az életét a gyerekkel 1-2 hétre
2015. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Polka78 válasza:
100%

Én sok ilyen családot láttam. A végén már nem is emlékeznek rá, mi is az oka annak, hogy összevesztek. A rengeteg ilyen család miatt én évekkel ezelőtt eldöntöttem na így soha nem viselkedem majd. Mert ez olyan szomorú.

Egyébként lehet hogy a tesód még nem volt soha ilyen helyzetben, nem érzi át a gondjaidat. Abból amit leírtál ez valószínű. Ne adj Isten, de ha ő kerül ilyen szituba, akkor talán majd érzi, hogy gáz volt, hogy nem volt melletted. Elmondtad neki, ami a szívedet nyomta. Ennél jobban úgysem tudnád megértetni vele a problémát. Valószínűleg ennyi telik tőle. Próbáld meg elfogadni. Lehet, hogy idővel megváltozik majd.

2015. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod Polka, de mar elofordult, hogy mas esetben is cserben hagyott... Kulonben volt mar rossz helyzetben, hasonlo helyzetben mint az enyem en vele voltam 3 hetig ... ezert nem ertem a viselkedeset.
2015. márc. 8. 09:25
 10/15 evimeri ***** válasza:
Az ember a barátait megválogathatja, de a családtagjait nem. Nem vagyunk egyformák és ha szereted a testvéredet elfogadod olyannak amilyen. Ez a te döntésed. Mi többen vagyunk testvérek, teljesen más személyiségek. Én is sokszor vesztem már össze hol az egyikkel hol a másikkal, de soha nem tartott egy napnál tovább a harag. Most is van, hogy nem értünk egyet dolgokban. De akkor is testvérek vagyunk és ezt próbáljuk szem előtt tartani. Döntsd el, hogy elfogadod olyannak amilyen vagy testvér nélkül maradsz.
2015. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!