Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos?

Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Szerintetek az jogos, ha egy gyerek ki akar menni a vécére mert mindjárt elfolyik de a tanár nem engedi ki merthogy ellenkezik az alapjogokkal? A diáknak nincs joga eldönteni mikor akar vécére?

2017. febr. 2. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Vannak olyan termek, amelyek egymásból nyílnak. Pl van egy terem, és abból nyílik egy másik. És abba a másik terembe csak az első teremből lehet bejárni. Az én sulimban is voltak ilyen termek. De szerintem az ilyeneket meg kéne szüntetni valahogy, mert nem éppen egy diákbarát megoldás szerintem.
2017. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Szerintem az ilyen szintű tiltás ha jogos ha nem jogos, akkor elég nagy szemétség, és szerintem túlzás. Persze, okés, ha tudja inkább tegye szünetben, de mondjuk nekem volt hogy 5 órán keresztül nem tudtam kimenni, mert minden szünetben rohannom kellett valahová, ami miatt nem tudtam, késni nem akartam. Szintem azért ez kicsit sok.
2017. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is hallottam egy középsulit, ahol órán senkit nem engednek ki. A rongálások és lopások megelőzésére van. Nem akarják, hogy a diákok a kihalt folyosón garázdálkodjanak. Ezért bevsengetéskor wc bezár, kicsengetéskor kinyit.

Amúgy egy középiskolásnak illene 45 percet kibírni. Egy 4 éves is kibír már 1 órát.

2017. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!