Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi baja van ennek? Szerintetek?

Mi baja van ennek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy tanár (27/F) a sulinkban, aki néha tök rendes, meg minden. Ha nem étek valamit, elmagyarázza, segít. Erdeklődik, hogy vagyok, megkérdezi mit csináltam pl hétvégén, mondja, hogy jó a hajam, meg ilyenek. Aztán egyszr csak, (nem tudom mi oka van rá) elültet a többiektől, direkt engem feleltet, mindig rámszól, kötekszik. Mindenki jó jegyet kap órai munkára, csak én nem. Óra végen már mindenki megy kifelé a teremből, erre rámszól pl. hogy "Andika marad." Akkor meg elkezd magyarázni nekem, hogy ez milyen viselkedés volt, miért beszélgetek az ő óráján, neveletlen vagyok. Amikor meg én mondok valamit, hogy "Hát de nem csak én beszéltem", akkor meg mindig azt mondja, hogy most nem másról van szó, miért csinálom ezt vele, miért idegesítem, miért nem hagyom békén.(??) Ilyenkor én megsértődök, nem is köszönök meg semmi. Pár napig nem beszélünk, aztán meg ír messengeren, hogy most akkor mi van, haragszom. Erre irom, hogy nem, akkor meg megint tök rendes, meg kedves. Hát bolond ez????

18/L



2017. febr. 9. 19:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Bejössz neki és nem tetszik neki hogy semleges vagy felé, ezért csinálja ezt veled.
2017. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy egy tanár ráír magánban a diákjára Messengeren?! Ez nem etikus és nem is helyes ilyen helyzetben és okból.
2017. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tárgyakat szoktunk ilyen megnevezéssel illetni. Tárgyként tekintesz rá, mond?

Hát nem csak én beszéltem... 6 évesen mondtam utoljára.

Megsértődsz? Te tényleg elég kislányos vagy...

Szerintem hagyd Őt figyelmen kívül. De tényleg, ne írj vissza neki, órán válaszolj a kérdésre, de ne foglalkozz vele, erre meglátjuk mit reagál. Persze ne udvariatlan legyél, csak rideg. Ha tovább erőlködik igen, valószínűleg bejössz neki, vagy csak barátilag, de akar valamit.

2017. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aucs... A tanárod messengeren rád ír? Én egyszer írtam rá diákomra facen, amikor elhagyta a bérletét, és ráírtam, hogy nálam van, mert megtaláltam.


Egyébként kedvel, és nem ismeri a tanári etika szabályait. Határolódj el tőle, amennyire csak lehet.

2017. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!