Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen lerombolja az önbizal...

Teljesen lerombolja az önbizalmamat. Hogyan tudnék visszavágni? 16/L

Figyelt kérdés

Egy srác az osztályomból folyton engem ócsárol. Kezdve ott, hogy szerinte írtóra ronda vagyok és soha nem fog velem senki sem szóbaállni.

Meg neten is olyanokat ír a képim alá, hogy "csúnya vagy te ge..i" meg ehhez hasonlókat kell elképzelni. Visszavágtam neki, hogy békén lehet hagyni, mire ő mondta, hogy neki ne paracsolgassak, mert szét fog verni.

Az ofőm semmit nem csinál, sem más tanárom sem nagyon..


2016. dec. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván te se hiszed, hogy egy ujjal is hozzád fog érni.

Neked se tudok mást mondani, mint a telefon, hangfelvétel, majd Osztályfőnök v. Igazgató. Természetesen a felvételt nem tudod máshol felhasználni, úgyhogy ez csak eddig hasznos. Neki pedig mondhatod, hogy a tököd tele van ezzel az állandó csesztetésével, úgyhogy feljelented. A becsületsértés és a rágalmazás aduász ilyenkor. A felvételt valószínű nem veszik csak úgy figyelembe, ezért nem tudod hasznosítani, de a blöff (vagy inkább nyomatékosítás) erejéig elegendő.

2016. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbálj meg nem figyelni rá. Engedd el a füled mellett, ne is foglalkozz vele. Ha ez nem vállik be akkor próbálkozz iróniával. Amit mondott arra azt a legegyszerűbb mondani,hogy:Mintha te olyan szép lennél...
2016. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket addig kellene verni, amíg mozognak.

Ha a többi osztálytársad kiáll melletted, és nem száll be a gúnyolódásba, akkor próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Ha a többiek is csinálják, válts osztályt.

2016. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
,,Hogyan tudnek visszavágni?" Késsel xDD bocs, ezt nem lehetett kihagyni... Szrntm amikor nagyon felcs***i az agyad szólj vissza nyugodtan (olyan ronda vagy - csak annyira mint te/az én életem unalmas de a tied meg unalmasabb, mert az enyémmel foglalkozol), de alapbol le kell sz*rni az ilyet. Es kerlek ne legyél olyan felületes mint a legtobb ember, h masok kommentjeibol alkotsz véleményt sajat magadrol! Ha durvábban fenyeget nyugodtan jelentsd fel (ahogy az előzőek mondtak;))
2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
boztos szerelmes beled
2016. dec. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a kettesre hallgatsz akkor jó uton leszel afelé hogy egész életedben egy gyenge ember legyél, akit bárki letarolhat!

Kezdetben próbálj a hivatalos úton visszavágni (igazgató, rendőrség) ha nem megy akkor jöhetnek a mocskos játékok!

2016. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!