Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok mar iskolaba jarni...

Nem akarok mar iskolaba jarni mert egy nagyon gonosz lany allandoan bant. Mi csinaljak?

Figyelt kérdés
sajnos en vagyok a nyomi az osztalyban, van egy lanyosztalytarsam allandoan bant ő sikeres szep nepszeru, en meg egy balek es ram szallt, odajon es megalaz, pl van csajod?? volt mar csajod?? miert nem volt meg??? szuz vagy meg?? miert nem csajozol??? busi vagy??? mondom nem es nevet rajtam hogy szuz vagyok meg kiabalja hogy puhapocs, minden szunetben csesztet nem hagy elni, van hogy csicskapofont is ad, nem merek semmit se tenni, nagyon felek tole, nyilvanosan alaz naponta, gonosz a szeme rettegek tole es azt is mondta belolem sose lesz ferfi mi csinaljak nem akarok suliba jarni ki akarok iratkozni konyorgok mondjatok hasznos tanacsot valtsak sulit??? jovore erettsegizem ha addig ki birom itt bar nem hiszem evvesztes vagyok amugy. 18f

2017. febr. 16. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menj másik iskolába, hogy a tanulásra tud koncentrálni az érettségi előtt.


Az ilyeneket meg szóra se méltasd, semmi közük hozzá, hogy szűz vagy-e meg ilyenek! Mellesleg senkinek sincs köze hozzá, csak majd annak, akivel le akarsz feküdni. Addig ne kösd az orrára senkinek!

2017. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
tudj
2017. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni, foglald el magad valami mással, ne törődj az ilyen emberekkel, majd megunja. Soha nem értettem az ilyeneket, hogy miért élvezik, mások piszkálását bizonyára ő sem elégedett a saját életével, unatkozik és talán ezért szállt rád. Haverkodj a szünetbenben a normálisabbakkal, foglald el magad, hogy ne ezen pörögj!
2017. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 driverboy válasza:

En azt tudom tanacsolni neked, hogy az utcan kapd el, amikor mas nem latja, ovatosan, de hatarozottan ba*zd a falhoz, es magyarazd el neki, hogy ez volt az utolso baratsagos figyelmeztetes.. ha nem all le, szet lesz kenve a feje.. keresel 2 debella ciganyku*vat, adsz nekik egy tizest, es elvegzik helyetted a piszkos munkat..

Mertha te utned meg valoszinu te jarnal rosszabbul.

Alap esetben nem tamogatom a nönemüek elleni eroszakot, de ez a primitiv sovanykutya ugysem ert masbol..

2017. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!