Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Felvettem 1 melegítőt ami kivolt mosva de nem nagyon lett megszáradva ezert kicsit állot szagú volt de én annyira nem vettem észre és így mentem iskolába és mindenki mondta milyen büdös vagyok biztos nem fürdök és mindenki rajtam röhögött a tanár pedig haza engedett mer nem akarta hogy piszkáljanak miatta.És ez az egész annyira kínos.Volt már valaki hasonló helyzetben?
2017. febr. 24. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Uh, te nem is tudod, milyen az, amikor hasmenés tör rád...
2017. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nadrág, akkor nem tudsz mit csinálni sajnos.... máskor jobban kell figyelni. (Bár nem értem, nálunk a nedves ruha sem büdös..)

Ha pedig egy melegítő felső, akkor leveszed, és pólóban elvagy az iskolában. Hazafelé meg már mindegy.

2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert bepenészesedett a mosógépetek. Ezért kell oldaltöltős mosógépet venni (felültöltőset lehet egyáltalán még kapni?), és kicsit nyitva hagyni az ajtaját, NEM SZABAD BECSUKNI, különben bepenészesedik a forgódob, és ilyenek lesznek a ruhák. Vagy a másik lehetőség, hogy nem mosta ki rendesen, mert nem szabadna büdösnek lennie. Az van, ami nálunk is, hogy kihagyott a mosás, és amikor befejezte a programot, félig habos, félig piszkos volt (nem tudom mi okozhatta a hibát). Lehet többet nem fog előfordulni, de legközelebb jobban figyelj oda, hogy milyen ruhákat húzol fel.
2017. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!