Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés

Tanár-diák "szerelem".

Most megyek 10. osztályba és tetszik az egyik tanárom( ő férfi én lány), tudom hogy nem lehet köztünk semmi és igazából nem is szeretnék semmit.

De aki hasonló helyzetben van vagy volt azzal szívesen beszélgetnék.


2015. aug. 16. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha nem akarsz tőle semmit,akkor fölösleges rajta meresztened a szemed.Meg lehet hogy már van felesége,gyerekeik.hidd el lesz még 1000 férfi az életedben.
2015. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam tudom hogy van felesége és gyereke is ,csak szeretnék beszélgetni valakivel aki hasonló helyzetben van.

Nem tehetek róla hogy tetszik és nem tehetek ellene, de lehet ha beszélnék róla jobb lenne vagy tanácsokat kapnék

2015. aug. 17. 16:10
 3/3 Villám7 válasza:
Idővel elmúlik ne aggódj :D Üdv : Egy olyan lány, aki halálosan szerelmes volt az alapiskolás tanárába L/17
2015. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!