Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek így osztálytalálkoz...

Elmennétek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
5 éves érettségi találkozó lenne, de elég furcsa a viszonyom az osztályommal. Eleinte szerettem oda járni, de aztán eléggé megutáltam a többséget (pár emberrel nem jöttünk ki jól, és aztán sokan "menőzésből" melléjük álltak). Pár barátom lett onnan, és csak akkor mennék el, ha ők is jönnének. Viszont sokan voltunk az osztályban, és azért mindenkit nem utáltam, azért voltak közömbös vagy szimpatikus emberek, meg azért érdekelne, hogy kivel mi lett. Ráadásul hívnának tanárokat is, és a tanárokat nagyon szerettem a sulinkban. Lesz after party is, arra nem tudom, elmenjek-e, korábban csak egy-két olyan buliba mentem el, amit az osztálytársaim szerveztek. Igazából ha külön-külön összetalálkozom azokkal, akik közömbösek vagy szimpatikusabbak voltak, akkor mindig normálisak (kivéve a kemény magot), de csoportban sokszor megjelenik a birkaszellem. Viszont a tanárok nem szeretném, ha elfelejtenének meg szerettem őket, a suli maga jó volt, csak az osztályom volt gáz (jó tanárok voltak, jó programok). Ti mit tennétek?
2017. febr. 28. 14:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Elit iskolába jártál, és ilyen hülye osztálytársaid voltak? Azt hinné az ember, hogy ott azért jobb a helyzet.
2017. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: ami azt illeti, igen, sajnos így van.
2017. márc. 2. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!