Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szekálásoknak hírtelen vége...

A szekálásoknak hírtelen vége lett. Ezt, hogy érhettem el?

Figyelt kérdés
9. Jó volt rengeteg barátnőm volt viszont kibuktak, elmentek, stb stb... 10. Be egy félreértés miatt megutált az osztály fele.. nagyon durva szekálások mentek. De mindig 3-4 ember állt az én oldalamon is.. 11.be még decemberben is ment de már nem olyan durván. Most március van és igazából már úgy egy jó pár hónapja egész jó minden. Tök normálisak. Mindenkivel elvagyok. Ezt mégis, hogy? Szóltak volna nekik? Bár azt kétlem,mert az ilyenek általában nagy hangot hagynak maguk után. De mondjuk az is tök fura régen mikor megláttam őket majd bepisiltam a félelemtől pár hónapja meg olyan tök más érzésem van. Nagyon durva dolgokat csináltak velem tavaly mégse érzem annak. Egyszerűen úgy vagyok vele ez van ez így jó és próbálok minnél több emberrel jóban lenni. Nem érdekel már senki ki mit mond(az a vicces azóta már nem mondanak rólam semmit) na most akk szóltak nekik?(bár ezt tényleg kétlem,meg amúgy is én nem szóltam senkinek) Vagy érzik rajtam, hogy már nem az vagyok aki voltam? És a sok megalázás után is erőt vettem magamon és minél kedvesebb voltam, segítettem nekik pár dologban...
2017. márc. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Megunták.
2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy benőtt a fejük lágya,kinőtték ezt a viselkedést.
2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vihar elotti csend.
2017. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Találtak mást, akit zaklathatnak.
2017. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!