Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztalytarsaim kitalaltak...

Az osztalytarsaim kitalaltak h leszbi vagyok (többi lent)? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Az egesz ugy tortent h van 1 osztalytarsam ilyen pici kislany olyan mint egy hagyjuk mi...es akivel eppen joban van azokkal.idonkent elkezdi fogdosni a segguket ugye ok vissza fognak..en is voltam joban vele...de most nem vagyunk vmi joban ezert poenbol megfogtam a segget tudom beteges de regen volt h ilyet csinaltunk es kibekultunk..joba kell vele lennem mert o az osztaly kozeppentja..na es az tortent h megfogtam a seggetxd es erre elorditotta magat h leszbikus dik ez..ez nagyon rosszul esett es par perc mulva megkerdeztem h most ezt komolyan mondta e es elkezdett rohogni h nem kerdeztem h de hat te is ezt szoktad? Mondta h akkor mind a ketten leszbik vagyunk...gondolom poenbol..es van egy masik csj aki meg mondta vagyis vegig nezte ezt..nagyon joban van ezzel a lannyal akivel ki akartam volna bekulni..es ilyet szol nekem..h..milyen fura vagy... most ebbol h huzzam ki magam? En nem akarom h ezt elhirezteljek..tudom h nem kellett volna inkabb egesz eletben inkabb rosszban lettem volna vele..MIT CSINALJAK??

Luca


2017. márc. 9. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Mik vagytok ti istállós fiú növendékek?

Mert diákok így alapból nem viselkednek.

2017. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
mond el nekik, hogy vannak olyanok (pl en es a baratnoim) hogy nalunk ez alap dolog.. fogdossuk egymas feneket, cicijet, azon fekszunk stb.. az utcan is kezen fogva megyunk, meg is pusziljuk egymast szoval nekem ez tok termeszetes:)
2017. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a csaj leszbikus , és így akarja felmérni ki még az. Valszeg bejössz neki.
2017. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Erről a "dik"-ezésről sose fogtok leszokni? Tisztában vagytok vele, hogy így a cigányok beszélnek?
2017. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Előző, honnan tudod hogy nem azok?
2017. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az egesz ugy tortent h van 1 osztalytarsam ilyen pici kislany olyan mint egy hagyjuk mi..."


nem, engem érdekel. Olyan, mint egy mi??


"es akivel eppen joban van azokkal.idonkent elkezdi fogdosni a segguket ugye ok vissza fognak.."


Ne is haragudj, de az én volt osztálytársaim azért nem volta annyira gyökerek, hogy egymás seggét fogdossák. Mitől vagytok ti ilyenek? Besugározzák valamivel ezt az országot, hogy mindenki hülyüljön meg? vagy magától lesz ilyen a társadalom?


"en is voltam joban vele...de most nem vagyunk vmi joban ezert poenbol megfogtam a segget tudom beteges de regen volt h ilyet csinaltunk es kibekultunk.."


Tehát ti úgy békültök ki, hogy megfogjátok egymás fenekét. Értem. Nem tudom, hogy ez még hol divat, de úgy sejtem nem túl sok helyen.


"joba kell vele lennem mert o az osztaly kozeppentja.."


Attól, hogy ő az osztály középpontja, miért kéne jóban lenned vele? Ki mondta ezt neked?


"na es az tortent h megfogtam a seggetxd es erre elorditotta magat h leszbikus dik ez..ez nagyon rosszul esett es par perc mulva megkerdeztem h most ezt komolyan mondta e es elkezdett rohogni h nem kerdeztem h de hat te is ezt szoktad? Mondta h akkor mind a ketten leszbik vagyunk...gondolom poenbol..es van egy masik csj aki meg mondta vagyis vegig nezte ezt..nagyon joban van ezzel a lannyal akivel ki akartam volna bekulni..es ilyet szol nekem..h..milyen fura vagy... most ebbol h huzzam ki magam?"


Kérlek ezt most fogalmazd át még egyszer, érthetően.


"En nem akarom h ezt elhirezteljek..tudom h nem kellett volna inkabb egesz eletben inkabb rosszban lettem volna vele..MIT CSINALJAK??

Luca"


Pl. többet ne fogdosd meg mások fenekét.

2017. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Erről a "dik"-ezésről sose fogtok leszokni? Tisztában vagytok vele, hogy így a cigányok beszélnek?"


Hogyha a média orrba-szájba ezt a stílust nyomatja a tévében meg mindenhol, akkor persze, hogy eltanulják.

2017. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész.. xdd
2017. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nállunk ez alap dolog. és tudják, hogy leszbikus vagyok. Ugyan úgy csinálják. Én is csinálom, de csak úgy, mint a barátaimat. Ez furán hangzik. :D
2017. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ebből nehezen húzod ki magad, meg egyébként is mi ez a "seggfogós" mánia? Én is lány vagyok vannak ilyen osztály társaim de én egyáltalán még viccesnek se tartom, mert szerintem nem kell a barátnőd "seggét" fogdozni mi lesz a következő? Benyúlsz a bugyijába is?

(Bocsi, saját vélemény nem kell letámadni csak gondoltam elmondom egy teljesen kívülálló gondolatát is)

14/L

2017. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!