Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim folyamatosan...

Az osztálytársaim folyamatosan röhögnek ha megszólalok mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kiröhögnek és beszólnak, lenézően beszélnek hozzám, utánoznak, kritizálnak.
2017. márc. 20. 13:36
 1/3 manó1235 ***** válasza:
Valamiért kinéztek maguknak. Nehéz ez a helyzet sajnos. Annak idején engem a fél suli "utált" és lenézett a semmi miatt. Sajnos az iskolában semmit nem tettek ez ügyben. Hiába szóltam az osztályfőnökömnek, friss tanárként nem nagyon tudott rendet tartani. Itthon is hiába mondtam el, a szüleim úgy tettek, hogy úgy is mindenhol vannak ilyen emberek, most hiába iratnak át másik iskolába. Én úgy gondolom, hogy amíg nem fajul tettlegességig a dolog, addig ne is halld meg ezeket az emberkéket. Nyilván azért csinálják mert tudják hogy te magadra veszed és élvezik. DE ha meg sem hallod és tudomást sem veszel róla egy idő után megunják. Hidd el én nagyon sokat szenvedtem ezek miatt sajnos, tudom miről beszélek. Csak nálam már odáig fajultak ezek a dolgok, hogy felgyújtották a kabátomat úgy hogy rajtam volt, meg meg akartak verni, húzgálták a hajam, csicskáztattak, és senki de senki nem segített volna. Nagyon nagy lelki sebek maradtak emiatt bennem, és arra jutottam hogy az ilyen "emberek" a saját hibáikat leplezik azzal hogy kinéznek mást, mert legyen mindenki egyforma, ha kilógsz a sorból már rossz vagy. Csak sajnálni tudom őket, meg aztán persze csapatban csinálják egy ember ellen. Remélem megoldódik majd a dolog. 23/L
2017. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Csak nálam már odáig fajultak ezek a dolgok, hogy felgyújtották a kabátomat úgy hogy rajtam volt"


Ez durva, az ilyen barmokat javítóintézetbe kellene vinni!


"úgy tettek, hogy úgy is mindenhol vannak ilyen emberek, most hiába iratnak át másik iskolába"


Ez nem igaz, tudok rá ellenpéldát. Úgyhogy a kérdezőnek is azt javaslom, hogy próbáljon meg átmenni egy másik osztályba/iskolába.

2017. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak azóta a dolgok, kérdező? Mik változtak?
2021. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!