Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok ti ráültök a suliban a...

Lányok ti ráültök a suliban a wc-re?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sose ülök rá sehol nyilvános vécére, de még vendégségben más ember vécéjére sem. Igyekszem egyáltalán elkerülni, hogy vécére kelljen mennem bárhol máshol az otthonomon kívül.
2017. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyan nem vagyok lány, de sosem ültem rá wc-re nyilvános helyen
2017. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nyilvános helyen soha se ülök rá.
2017. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon könnyen összeszedek fertőzéseket.Általában körberakom papírral is az ülőkét, nehogy véletlenül hozzárérjen a combom.
2017. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Letörlöm, és utána ráülök. És utána megint letörlöm.

Feltéve, hogy van papír :)

2017. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve vagyok kollégista, nagyjából az első félév után már nem voltam hajlandó guggolva szarni. A munkahelyen is nyugodtan ülök rá, ott szerintem enni is lehetne róla. Mondjuk egy plázában, vonaton, stb. én se ülök rá, de egy viszonylag tiszta wc-re miért ne? Egy átlag billentyűzeten, okostelefonon, mertókapaszkodón több a baktérium, mint egy wc-ülőkén, és ráadásul csak a combod kis része ér hozzá. Plusz a lehúzót, kilincset, csapot is megfogod, előtted meg olyanok fogdosták, akik fél perce törölték ki a feneküket.
2017. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Suliban ra, kezd tonkremenni a suli. Vagyunk 30an lanyok osszesen az iskolaban (a 70bol), 20wcre. Ha ugy nezed kb majdnem mindenkire jut egy sajat budi. Nem hiszem, hogy nagyon koszos lenne. Meg a takaritono le is szokta takaritani napkozben is oket meg nap vegen. Nagyjabol akkor untam meg a "levegoben" pisilest, amikor ugy begorcsolt a labam, hogy azt hittem ugy maradok.... amugy ilyen nyilvanos helyeken nem ulok ra.
2017. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a suliban és a koliban is elég tiszta, szoktam látni ahogy takarítják, sőt a suliban igazábol most csináltak nem rég újat, szóval én rá merek ülni
2017. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Többnyire szégyen ahogy kinéznek a nyilvános wc-k ami köszönhető annak a tévhitnek, hogy bármit elkaphatsz róluk. Ha valami láthatatlan baci ráragad a bőrödre az nem okoz kárt ha csak nincs mondjuk egy tenyérnyi seb a combodon , a mikroszkopikus cseppek meg akkor is felcsapódnak ha jógapózokat csinálsz a wc felett.

Ettől függetlenül nem ülök rá a körbepisilt, összevérezett, rosszabb esetben barnázott ülőkére.

2017. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha normális a wc akkor rászoktam ülni, viszont ha tök retkes, elhanyagolt, régi kis wc akkor nem is megyek el, legvégső esetben egy guriga wc papírral körbeterítem.
2017. márc. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!