Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kitoltam az egyik osztálytársa...

Kitoltam az egyik osztálytársammal. Baj lesz belőle?

Figyelt kérdés
Az igazgatómnak nincs facebookja és csináltam neki egyet egy fideszes képet feltöltöttem az igazgatóról mert fideszes csávó igazából mivel a fidesz vezeti most magarországot minden igazgató fideszes ha jól tudom XD na mindegy egy osztálytársamat bejelöltem vele ha holnap bevallom megver engem ezért vagy rendőrségi ügy lesz belőle? Személyi jog sértésre gondoltam. A múlt héten én csináltam azt hogy az igazgatónak küldtem szidalmazó emailt a múlt héten talán valaki ismer engem szóval most bejelöljem vele az összes osztálytársamat meg kirakok minden hülyeséget az igazgatóról arra a profilra vagy hagyjam abba az egészet? XD

2017. márc. 26. 00:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
"Szállj már le az igazgatóról" XD
2017. márc. 26. 00:58
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
ikszdé. Minket aztán igazán lenyűgöz a szar életed.
2017. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán kicsaphatnak. Erről ne szólj senkinek egy szót se, hogy te voltál, ne menőzz vele és függeszd fel minél hamarabb a fiókot.

Ugyan nem tudom ott milyen szabályok vannak, de abban az országban ahol élek, iskolában tanultuk, hogy más személy fénykép használata illegális és büntetendő. Ha csak nem egy nyilvános helyen készült.

Meg a kamu profilt/nevet amúgy sem szereti a facebook.

2017. márc. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kerdesnek a felvetesevel buktattad le magad. Az emberek - es foleg az iskolaigazgatok - nem olyan ostobak, mint te.
2017. márc. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ip cím alapján símán visszakeresnek Téged. Szerintem gyökérség a kamu profil készítés. A helyedben törölném a profilt meg az email címet is. Ha rendőrségi ügy lesz belőle akkor kapsz valamilyen büntetést d priuszod lesz.

Remélem egyszer téged is ugyanígy megszívatnak egy kamu profillal!

Hibás az a feltételezésed, hogy minden igazgató fideszes.

2017. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb tüntesd el a kamu facebookot, és ha nem muszáj ne kotyogd el senkinek hogy ezt te csiáltad, simán kicsaphatnak érte. Hagyd abba, nem akarok semmi "jónak" az elrontója lenni, de ez túlzás, és a végén nagyon megszívod.
2017. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ki akartam írni valamit csak fentakadt.
2017. márc. 26. 08:01
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz vakainek hanem, ígyis úgyis le tudnak nyomozni. Megvan még amúgy a fiók?
2017. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire nem tudsz nyugton ülni a seggeden?

Hagyd békén az igazgatódat, és az osztálytársaidat is.

Múlt héten is jót nevettem rajtad, de ez még jobb.

Igen, simán kirúghatnak, és őszintén remélem, hogy így fog történni.

Inkább szerezz hobbit, mert ritka unalmas életed lehet, hza ilyenekkel szórakozol.

16/L

2017. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Fent akadt a kérdésem, de csak annyi volt benne hogy speciális gyogyóba járok, ott meg tanár-verés, súlyos testi sértés 3 alkalommal kell hogy kirúgjanak.
2017. márc. 26. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!