Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kitoltam az egyik osztálytársa...

Kitoltam az egyik osztálytársammal. Baj lesz belőle?

Figyelt kérdés
Az igazgatómnak nincs facebookja és csináltam neki egyet egy fideszes képet feltöltöttem az igazgatóról mert fideszes csávó igazából mivel a fidesz vezeti most magarországot minden igazgató fideszes ha jól tudom XD na mindegy egy osztálytársamat bejelöltem vele ha holnap bevallom megver engem ezért vagy rendőrségi ügy lesz belőle? Személyi jog sértésre gondoltam. A múlt héten én csináltam azt hogy az igazgatónak küldtem szidalmazó emailt a múlt héten talán valaki ismer engem szóval most bejelöljem vele az összes osztálytársamat meg kirakok minden hülyeséget az igazgatóról arra a profilra vagy hagyjam abba az egészet? XD

2017. márc. 26. 00:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Én meg ezért is kirúgatnálak.

Mi okod van, hogy megalázd az igazgatót?

16/L

2017. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Megígérte nekem az a *** hogy feljön minden héten egyszer maximum hogy megkérdezze történt e valami. Amikor megjöttem még ezt mondta. Most meg semmit nem csinál mindenki kapja a pofonokat felmásznak a padra leöntik teával a táskámat hogy nincs egy ép füzetem stb. Fideszes *** nevelőintézetből jön valaki ide azt mondja nem rúgja ki engem meg már ki akar rúgni. Hazudik meg szépítgeti az iskolát folyton de szép meg minden (minden igazgató így van ezzel?) azt sehol semmi. Pár havonta feljön rendet csinálni. Kész.
2017. márc. 26. 11:25
 13/27 A kérdező kommentje:
Amióta itt vagyok senkit nem rúgott ki az iskolából a nyomorék. Itt vagyok 2-3 éve.
2017. márc. 26. 11:28
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy megkeseredett ember vagy. Lehet, hogy Te leszel az első akit ki fog rúgni és egyáltalán nem sajnálnám. Most már tényleg kívánom, hogy legyen belőle rendőrségi ügy.

Ha szemétkedsz vele attól megoldódik a problémád? Mit szólnál hozzá ha valaki csinálna rólad egy kamuprofilt néhány sértő dologgal (meleg fideszes vagy és aberált) és küldözgetne trágár üzeneteket a tanáraidnak és a barátaidnak a nevedben. Szerinted jó poén lenne?

A párthovatartozás olyan mint a vallásosság. Senkinek semmi köze hozzá míg meg nem akar téríteni. Ha igazán kemény legény lennél akkor elkapnád azt aki tönkreteszi a dolgaidat és nem egy szerencsétlen koliigazgatóval szórakoznál. Ebből is látszik, hogy csak egy fotelhuligán vagy.

2017. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mi igazgatónk ugyanilyen. Én értem miről beszélsz csak sok amit tettél.
2017. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
szia! szerintem töröld le a facebookról!!! és senkinek sem szabad hogy szólj róla! nagyon nagy bajod lenne belőle. és az igazgatót is hagyd békén. jah..meg ne viselkedjfurcsán se vele se mással és ne is célozgass NEM VICCES!
2017. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Az igazgatómnak nincs facebookja és csináltam neki egyet"


Ez az, pont az igazgatónak, te aztán okos vagy fiam.


"egy fideszes képet feltöltöttem az igazgatóról mert fideszes csávó igazából mivel a fidesz vezeti most magarországot minden igazgató fideszes ha jól tudom"


Magyarország nagy kezdőbetűvel írandó. És nem, attól, hogy a fidesz (tudom, tudom, ezt is lehetne nagybetűvel írni) van hatalmon, még nem lesz leváltva az összes igazgató. Ki mondta neked egyáltalán azt az irdatlan nagy hülyeséget, hogy az összes igazgató fideszes?


"na mindegy egy osztálytársamat bejelöltem vele ha holnap bevallom megver engem ezért vagy rendőrségi ügy lesz belőle?"


Szerintem mindenki magasról le se fogja szarni.


"Személyi jog sértésre gondoltam."


Hát igen, kivéve az igazgatót. Ha nem fideszes, akkor külön sértés, hogy pont egy olyan képet tettél ki neki. Mindegy, ezért feljelenthet nyugodtan. De kit érdekel, ha feljelentenek, és több tízezres bírságot kell fizetned miután kirúgnak, legalább jó kis tréfa volt... ugye? (amin csak te nevettél)


"A múlt héten én csináltam azt hogy az igazgatónak küldtem szidalmazó emailt"


Igen? És miért? Az igazgató mi rosszat tett veled, hogy beszólogass neki?


"a múlt héten talán valaki ismer engem szóval most bejelöljem vele az összes osztálytársamat meg kirakok minden hülyeséget az igazgatóról"


És miért is? Lejáratod az igazgatót, mert beszóltál neki? Vagy mivan? Ember, te mit tennél, ha valaki beszólna neked, és erre föl valami illogikátlan módon még téged akarna lejáratni? Te mit tennél az igazgató helyében? És mond, hogy ő miért ne tegye meg ezt veled?


"vagy hagyjam abba az egészet?"


Ne, miután beszólogattál az igazgatónak, ócsároltad levélben, kamuprofilt csináltál neki, és lejárattad mindenki előtt ok nélkül, még ne hagyd abba, tetézd csak.. Remélem ha majd valakitől visszakapod, meg sem fogsz szólalni!!

2017. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Most meg semmit nem csinál mindenki kapja a pofonokat felmásznak a padra leöntik teával a táskámat hogy nincs egy ép füzetem stb."


Igen, ezt csinálják az idióta neveletlen osztálytársaid. Akkor miért nem őket járatod le? Lehet az igazgatóval is gondok vannak, de szerintem az egész iskolát felül kéne vizsgálni, ha tényleg olyan a helyzet, mint ahogy mondod!

2017. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Olyan bolond ez a Pisti XD

Fel akartam hívni a kollégiumban mert rávágott a kezemre az ugrálókötéllel be volt fehéredve középen mint a szúnyogcsípés. Ha azt mondanám neki hogy paraszt, megverne, de az utcán is ott köpdös meg ilyeneket mond: Gyaa, Há hol? - meg ilyenek. Úgy is tudom mi az igazság de az osztályfőnök azt mondja: Ne csodálkozz ha megver, mert leparasztoztad... Ő meg b*zdmeg ne köpdössön az utcán! Undorító tetű.

2017. márc. 31. 11:00
 20/27 anonim ***** válasza:

Te semmit sem fogtál fel azok közül amiket írtunk?

Törölted már a profilt legalább?

2017. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!