Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy már is...

Miért van az, hogy már is hiányoznak, még azok is, akikre nincs okom, hogy hiányoljam?

Figyelt kérdés
8-os vagyok, és annak ellenére, hogy csak március van, valahányszor arra gondolok, hogy közeleg az évvége, folyton zokogni kezdek. Ez meg azért vicces, mert olyanok is hiányoznak, akik állandóan kicsesztek velem. Én voltam az osztályban mindíg is a bűnbak, és nem győztem bizonyítani, hogy azért én nem vagyok olyan mint amilyennek hisznek. Van egy csaj, aki alsóban is el volt szállva magától, és mindíg engem vett elő. Azon a társadalmi ranglétrafokon állt, hogy mindenki MINDENKI még az akkori "barátaim" is mellé álltak. De én mindíg csak azt mondogattam magamban: "biztos csak rossz napja van. Neki is biztos van jó oldala..." Viszont egyre többször bedühödtem a többiekre, és nem volt kire támaszkodnom. Néha még most is piszkálnak, de ha belegondolok, hogy többé nem leszünk osztálytársak, mindenki annyira hiányzik. Azok is akik utálatosak voltak velem. Más is volt már így? Mert a körülöttem lévők mind azt mondogatják: "miért nem örülsz? végre megszabadulsz tőlük!" Ellenben ezzel,még is úgy érzem kötődök hozzájuk, és nehezen fogom őket elengedni.

2017. márc. 30. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom hogy mit érzel mert egy éve velem is pont ez volt. Mondjuk nekem jó osztályom volt, imádtam őket de nekem meg olyan tanárom kezdett el hiányozni akitől rettegtem és utáltam.

Sőt, rettegtem a péntek reggelektől mert olyan órám volt hogy ki nem állhattam a tantárgyat s mégis akkor buktam ki a legjobban amikor rájöttem hogy többet nem számít az hogy péntek reggel 8 óra mert már így ilyen formában nincs többé.

Szóval el tudom képzelni hogy mit érzel. Hogy mért van? Ez jó kérdés és szerintem ebere válogatja. Mert nem szeretjük a változást. mert annak ellenére hogy piszkálnak, ellenük meg van már megvan a "fegyvered". Mert felnőttél emberekkel akikkel ha akartál ha nem napi 6-7 órát non stop együtt voltál. Mert el se tudod képzelni hogy mi fog ezután történni.

Hidd el ez a természetes érzés. És erre fogsz később boldogan s mégis szomorúan vissza emlékezni. Jövő ilyenkor ezen az érzésen már csak mosolyogni fogsz de benne lesz a szomorúság is. De fel a fejjel. A gimi is érdekes tud lenni s a barátaid úgyis veled maradnak :)

ha akarsz még dumálni nyugodtan írj privátba :)

2017. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!