Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Honnan lehet észrevenni, hogy ki a tanárnéni kedvence?

Figyelt kérdés
Vannak észrevehető jelek? Írjatok sokan akár tanárok is, és diákok tapasztalatok alapján.

2017. ápr. 16. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Akivel kivételez a tanár pár dologban, az a kedvenc. Ja, és aki sokat nyalizik a tanárnak (pedagógus napra virágot visz, népnapra-születésnapra apró ajándékot). Mikor én iskolás voltam mindig az ilyen átlagos (3-as szintű) tanulók voltak akik ezzel a nyalizással jobb jegyeket kaptak. Én nem nyaltam sose, lehet rossz jegyeket kaptam, de volt tartás bennem és nem süllyedtem le a 'jópofizás' és seggnyalás szintre.
2017. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem felelteti annyit órán , nem kiabál vele , jóval kedvesebb vele mint a diáktársaival, mosolyog rá néha mint a tejbe tök és hasonlók :D
2017. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Engedi puskázni, nem kiabál vele, haverkodik vele.
2017. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Engem kedvelnek a tanárok. Pedig semmi olyat nem csinálok amit az egyes írt, egyszerűen csak nem zavarom az órákat hanem részt veszek rajtuk. Soha egy percet nem töltöttem seggnyalással. Ellenben pár osztálytársammal. Nem mondanám hogy kedvenc vagyok de hogy vannak előnyeim azt igen :D Különösen a töri és az angol tanárnál :)

Angolórán: Mivel jó vagyok angolból és ezt a tanár is tudja ezért ha engem akar valaki szólítani akkor automatikusan mondja a tanár hogy engem nem lehet valaki olyant válassz akinek kell a gyakorlás. Amúgy meg szimplán csak jó fej velem. Ami nem mondható el némelyik másik osztálytársamról mert őket folyton cseszteti :D

A töri tanárom meg mivel mutatok érdeklődést a történelem iránt ezért bír engem. Konkrétan egy tök pocsék dolgozatot beadtam amire nem készültem, alig írtam ezt azt rá. El se olvasta rendesen csak felszínesen ránézett és megkérdezte "négyes jó lesz?" más osztálytársaim meg 2x annyit írtak és ilyen 2-es 3-asokat kaptak :D

De azért hogy ne csak jót mondjak a tesitanárom az ki nem állhat :D

2017. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Hogyhogy hogy? Látszik.
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt lehet érezni. Ha nem egyértelmű, akkor még nem biztos, hogy az aminek érzed. A kedvelést lehet érezni. :)
2018. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!