Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért ilyen igazságt...

A tanárok miért ilyen igazságtalanok? Miért azokat szivatják mindig aki ártatlan?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de az én iskolámban a tanárok nagyon igazságtalanul büntetnek.


Állandóan az van, hogy ha valakik rosszak az osztályból akkor az egész osztályt bünteti pl dolgozatírással.


De olyan is volt, hogy az osztályból többen rendetlenek voltak az órán és erre a tanár megkérte az egyik diákot, hogy mondjon négy számot és akik a névsorban ahányadikak azok írnak egy nehéz anyagból.


Balszerencsémre én is köztük voltam és a többi három társam is jól viselkedett.


Többször is volt, hogy én szívtam meg.


Miért ilyen igazságtalanok?



2017. ápr. 18. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg rohadt igazságtalanok, és néhányan ezzel későbbi lelki sérülést is adnak (nekem is élénken van az emlékeim között, pedig 2 éve érettségiztem). Mi abban az igazságos, első, (többi komit nem olvastam) hogyha a tanár mindenkit megszivat, ha egy ember rosszul viselkedik?

Amúgy gondolom itt éli ki azt, amit máshol nem tud, elnyomásban él otthon, a felettesei által, komplexusai vannak, és csak a diákoknak nincs hatalmuk fölötte.

2017. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Kár hogy nem olvastad a többi kommentet.
2017. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!