Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem, igazságtalanok...

Úgy érzem, igazságtalanok velem a lakótársaim. Mit tegyek, hogy megértsék az én álláspontomat is?

Figyelt kérdés

Ma összebalhéztam lakótársaimmal...

Ők hangoskodhatnak éjszaka késő hajnali órákig az ágyam mellett, meg kapcsolgathatják a villanyt, de azért hőbörögnek mert véletlenül megbotlottam valamiben ma reggel fél 8-kor és zajt csináltam (nem mellesleg, takarítani akartam).

És még képmutató módon kibeszélnek hangosan a hátam mögött, hogy *ÉN* nem tudok alkalmazkodni...

Próbáltam érvelni meg megvédeni magam, de ezek civilizálatlan tahó p*raszt módján viselkednek, nem lehet velük vitázni, még észérvekkel rájuk hatni, kb semmit nem fognak fel abból, amit mondok nekik.. Most én vagyok a sz*r szemét, és a fejükbe vették, hogy eltávolítanak innen a szállásról :( Elment kb az élettől is a kedvem...



2016. szept. 17. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Üljetek le és konzultáljátok meg higgadt körülmények között! Ne csüggedj, ők sem gondolják ezt olyan komolyan, mint mutatják.
2016. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy (mindenféle rasszizmus nélkül) a kisebbséghez tartoznak és úgy is viselkednek. Én próbáltam velük beszélni ma, de egyszerűen nem hallgatnak meg :(
2016. szept. 17. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor pedig írjatok egy egyességet!
2016. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
miért velük vagy együtt?keress más lehetőséget
2016. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MZ.per.X ***** válasza:

Az a baj, hogy ebből soha nem lesz megoldás.


Alapból nehéz eltérő életritmusú embereknek együtt lakni, cigányokkal meg mi a francért laksz egyáltalán?

2016. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló: azért lakok velük együtt, mert ingyenes a szállás. Másfél hete költöztem fel Debrecenből Dunántúlra egy munka miatt, s míg nem jön meg a fizetésem, addig esélyem sincs arra, hogy külön albérletben lakjam. De inkább az lesz, hogy visszahúzok Debrecenbe, ha összejön egy másik, jobb munkalehetőség.
2016. szept. 18. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!