Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki vagy vicces...

Ay carramba! kérdése:

Nagyon ciki vagy vicces történetek? :D

Figyelt kérdés

Ha van vicces/ciki történet a tarsolyotokban, ami veletek történt meg, vagy hallottátok, kérlek írjátok le!


Itt a sajátom:

Történetesen április 1.-n az osztálytársaimmal jöttünk ki az iskolaépületből, és nagyban beszélgettünk különféle marhaságokról, beugrattuk egymást válogatott hülyeségekkel. Az iskolaudvar közepén éppen hallgattuk egyikünket, mikor egy nagy, tompa csattanást hallottunk hátulról. Megfordultunk, de nem láttunk semmit, kivéve a mellettem sétálót, aki az égre szegezve a tekintetét, azt kiáltotta: "Vigyázzatok! Labda!". Mindenki felnézett, (miközben a mellettem lévő már futott is el) én is emeltem a tekintetemet felfelé (magamban gondolván hogy ez is csak egy beugratás), de cselekvésemet félbeszakította az, hogy egy kosárlabda teljes erőből a pofámba csapódott, én pedig a hátamra estem.


A többiek azt mondták később, hogy miközben segítséggel tápászkodtam felfelé, különféléket próbáltam káromkodni elfojtott hangon (pár percig nem voltam teljesen százas), pedig soha sem káromkodok.



2017. ápr. 19. 21:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként egy 6.-os fiú lőtte a labdát, később kapott egy osztályfőnökit.
2017. ápr. 19. 21:26
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Hu csoda hogy nem tört el semmid..


Nekem vicces van, csak leirva nem olyan, de leirom


Késve érkeztem órára. Leültem. A tanár rám szolt h menjek cipot váltani. En meg jeleztem h nincs valtocipom. De ő erősködott tovább h menjek váltani.

Erre barinőm aki nem vette át sugta hogy vegyem fel az övét egy dorko.

Kimentem bejöttem benne leultem.

Mivel jo nagy volt ràm, barinőmmel néztük hogy a bokámon jol osszehuzva egy cérnabokám volt benne, a lábfejen meg akkora mint a bohocoknak a cipoje.

A látványtol olyan röhögőgörcsünk lett plane hogy orán siri csend volt és még vissza is kellett tartani, hogy szinte már könnyeztünk az elfojtott röhögéstől

2017. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Clay Morrow ***** válasza:
84%

Egy hasonló kérdés ugyanezt írtam, csak most nem írom le oly részletesen:


6. osztályos voltam, matekversenyen voltam. Azt mondták a verseny elején, hogy most menjünk a mosdóba elvégezni a dolgainkat, mert utána nem nagyon engednek ki és minimum másfél órát muszáj benn ülni, addig a versenylapot nem szabad beadni. Nem éreztem az elején, hogy mennem kell így maradtam a helyemen. Elkezdődött, de nem telt el 10 perc, éreztem az ingert. Gondoltam kibírom kikérezés nélkül, de nem így volt. 30 perc után már alig bírtam és én kis idióta szégyelltem kikérezni, meg már annyira kellett, hogyha felálltam volna tuti behugyozok mindenki előtt. Így próbáltam tartani, majd elérkeztem egy pontig ahol már nem bírtam és kiengedtem. Végig éreztem ahogy a forró húgy végigcsorog a lábamon és a lábaim alatt egy kis tócsa pisi lett.. Nem tudom kinek tűnt fel és kinek nem, de majd ahogy lejárt az idő kifutottam és próbáltam vízzel kimosni kissé a nadrágot, majd felkötöttem a kabátomat a derekamra és nagyjából eltakarta a pisis részt. ÉS így kellett még mászkálnom mások között még pár órát. Nagyon kínos volt..

2017. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Clay Morrow ***** válasza:
** Egy hasonló kérdés ALÁ ugyanezt ......
2017. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2 Az orrom nem tört el, de éreztem, hogy a porc nem teljesen illeszkedik.


#3

Képzeld, osztálytársammal pont ugyan ez történt, csak órán, úgy 2.-ban.

2017. ápr. 20. 07:33
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Április elsején szombat volt.
2017. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem nálunk! A mi okos igazgatónknak szokása, hogy évente 3-4 szombati napot ledolgoztat, majd "jutalomként" hozzátoldja őket az egyik szünethez. (Pl. március 15, október 23, stb..., ha úgy esnek). Ez volt a legutóbbi nap, amikor menni kellett iskolába, a településünkön folyó tanítás 165. jubileumát ünnepeltük.
2017. ápr. 20. 21:50
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Jaj, rosszul fogalmaztam: Nálunk is szombat volt természetesen, de iskolába kellett mennünk.
2017. ápr. 20. 21:51
 9/17 Keeper of Pure Dream válasza:
72%

Most hirtelen ezek jutottak eszembe:


Jányaimmal (azaz a barátnőimmel, csak szokása az egész osztálynak, hogy anyának hív :D) mentünk megnézni a "Szépség és a szörnyeteg" c. filmet (me' mi érett nagylányok vagyunk :D).

Szóval ott ültünk a moziba és a legmeghatóbb rész jött. Mind a négyen fogtuk egymás kezét, már mindenki sírt és halál komoly hangulat volt a teremben. Erre a balomnál ülő o.társam megszólalt:

- Bepisiltem...

Na, és akkor ezek után ne röhögd el magad XD



A másik ami meg tegnap történt velem:


Nagyban csapatok le a lépcsőről, miközben haverommal beszélgetek, amikor is egyszer csak seggre esek (0-0). És most jön a virgács.... Miután Magdi anyust megszégyenítő módom gurultam le a lépcsőről, a farmeromon lévő kis VÍZSZINTES vágás, amin a naon szexuális térdemet mutatta meg, most azt mondta, hogy "fuck this shit" és felszakadt FÜGGŐLEGESEN combközépig, ÚGY, hogy nem vagyok egy topmodell alkat... és még volt 4 órám.

2017. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
96%

Még 6.-ban osztálykiránduláson egy kis patakon kellett átkelni, ott volt egy kidőlt fa a patakban, és mindenki ott ment át, én meg voltam olyan szerencsétlen hogy megcsúsztam, és pofával a patakba estem, mindenem vizes és sáros lett... És akkor mindenki az osztályfőnökkel együtt úgy elkezdett röhögni, velem együtt hogy már könnyeztünk, én meg ott csak próbáltam felkelni a patakból, de csak segítséggel tudtam kijutni :D Méghozzá ezek után csak úgy juthattunk vissza a szálláshoz hogy átkeltünk egy kisebb városon... ne tudd meg hogy néztek rám :D


Meg most pénteken megkérte az osztályfőnök hogy segítsek neki rendet rakni a szertárban egy osztálytársammal. Mivel közben az osztály többi tanulójának tesi órát tartott, kiment egy időre, mi meg természtesen kettenen hülyülünk takarítás közben. És egyszer csak a másik gyerek elővesz egy kötelet, és körbeteker vele, és pont akkor toppant be az ofő, én meg pánikoltam bedőltem a szekrénybe, megkötözötten... Én ott fekszek, ég a pofám, a másik csak röhög mint az állat, a tanár meg megszólalt "El sem tudod hinni hogy mennyire szívesen bezárnálak a szekrénybe."... Az osztály többi tagja bejött, és sírtak a röhögéstől, miközben próbáltam felállni és kioldozni magam xD

2017. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!