Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért zárt osztályra kerülhet...

Ezért zárt osztályra kerülhet az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Összevesztek egy másik osztálytársammal és fojtogatni kezdte az ellenfelét nagyon erősen egy vastag zsinórral. Az osztályteremben ketten voltak mire néhányan beértek annyit láttak hogy szorítja a nyakát és majdnem elájult az áldozat. Tesióra közben nagyon össze voltak veszve aztán ők nem az öltőbe mentek hanem az osztályba, ezért nem látta az elejét senki. 13/F
2017. ápr. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Remélhetőleg igen, az ilyen közveszélyes, semmi keresnivalója a többiek között. Egyszer még tényleg megöl, vagy súlyosan megsebesít valakit.


A valóság viszont sajnos az, hogy valószínűleg nem fogják kicsapni, maximum kap egy kis ejnyebejnyét.

2017. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekpszichiatriara fog kerulni, ott nincs kifejezetten zart osztaly, mint a felnott reszlegen. Sot, szinte rendes gyerekpszichiatria sincs, nagyon keves a hely sajnos...
2017. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Odakéne. Mert most még fiatal, lehet rajta segíteni, nagyon nem értek ehhez, de ha felnőtt korban is így viselkedik, akkor meg is ölhet valakit, az pedig nem lesz megúszva egy kis szidással.

Az áldozat elmondta, hogy mi történt?

2017. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Megérdemelné. De egyébként szerintem van is esély rá, nálunk, mióta én ide járok, még sose történt semmi ilyesmi, a legnagyobb botrány az iskolában annyi volt, hogy az évfolyamból az egyik gyereket feljelentette egy "jóakarója" a rendőrségen és házkutatást végeztek náluk és meg is találták a kábítószereit. És emiatt is járkálnia kellett a rendőrségre, meg úgy volt, ki is csapják, de végül mégse rúgták ki, viszont rendszeresen járnia kell az iskolapszichológushoz és a rendőrségre is ilyen kivizsgálásokra, ahol megvizsgálják pl. a vizeletét, hogy tudják, drogozik-e még meg ilyesmi. Pedig ez szerintem jóval kisebb dolog, mint ami nálatok történt, ahol konkrétan majdnem megölte az egyik osztálytársát valaki, szóval szerintem biztos minimum orvoshoz küldik és az iskolából is kirúgják.
2017. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ez gyilkossági kísérlet. Ha 3 percnél tovább nem kap rendesen vért az agya, akkor örökre elbutulhat, szó szerint gyengeelméjű lesz, a tettes meg fizetheti élete végéig a pénzt miatta az összes kezelésérem meg mindenre. Most komolyan, min vesztek össze? Tuti valami tök lényegtelen szaron.
2017. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen azt figyeli, hogy mikor ölheti meg a másikat. Ennek tényleg zárt osztályra kéne kerülnie, mert közveszélyes. Remélem ezen majd az igazgatótok is elgondolkozik.
2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrég volt a sulinkban egy ügyésznéni és tartott valami előadást, hogy mi számít bűncselekménynek, és azthiszem 12 év felett már rendesen bíróság elé viszik meg minden, szval javítóintézetbe fog kerülni szerintem. Egyébként nagyoon durva! :O nálunk annyiért csapnak ki gyereket, hogy eltörte a fogát valakinek, ehhez képest az hogy majdnem megölte... Anyám! :O
2017. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!