Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szabaduljak meg egy...

Hogyan szabaduljak meg egy csajtól, akivel sok a közös óránk a fősulin, és állandóan velem verseng, leskelődik utánam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akit érdekeltem, de én nem igazán tettem érte semmit, mert nem tetszett 100%-osan. És van egy csaj, akk folyamatosan nyomult erre srácra. Nos, mióta a srác beadta a derekát a csajnak (konkrétan dugtak), azóta a csaj mindig rázza nekem magát, henceg a kalandjával. Ha arrébb ülök mert olvasni szeretnék, akkor jön utánam. Megáll a közvetlen közelemben és tovább henceg (mintha ez valami nagy dolog lenne). Komolyan nevetséges. Úgy viselkedik, mint a bazári majom. Hangos is, tiszta cirkusz az egész. Nem mindig tudok pont órára becsúszni. Van amikor legalább fél órát kell várakoznom két óra között...


A lényeg, hogy nekem feltűnősködik, mert mindig felém fordul, felém fordítja a testét is, ha beszélek valakivel, akkor hirtelen befogja a pofáját és minket vizslat. Már igyekeztem udvariasan intézni ezt, éreztettem már vele finoman azt, hogy nem vagyok vevő a társaságára, de látszólag akkora idiot, hogy ezt se fogja fel. Rendkívül kellemetlen, nyomulós, tapadós. Életem legnagyobb marhasága volt még a közösségi oldalon is visszaigazolni, mert ott is mindig jelez egy "ott leszek"-et arra az eseményre, amire én előtte egy olyan kb. negyed órával jeleztem.

Eddig semmi nem vált be, nem fogja fel azt, hogy engem nem érdekel és ne untasson már a gagyi szexuális életével, amit ráadásul ő erőltet mindig. Magától még egy fiú se kezdeményezett nála. Ez csak egy apró, megjegyzendő részlet volt.


Szóval a közösségi oldalon is időnként ír nekem egy-egy tárgyunkkal kapcsolatban kérdéseket nekem. Legutóbb is udvariasan válaszoltam neki, aztán alig telt el fél óra, már jött a következő kérdésével, amire már nem válaszoltam. Oldja már meg egyedül! Engem amúgy is butának tart, hallottam amikor előttem beszélték a barátnőivel.


A lényeg, hogy meg akarok szabadulni tőle, de eddig a finom utalások és az udvarias viselkedés nem vált be. Amint elfordulok tőle, igyekszik a látóterembe kerülni.


Nem is értem amúgy, ha hülyének tart, amkor minek neki az én figyelmem? Meg ki a f**zt érdekel a magánélete.

Amikor meg kimegyek a mosdóba, oda is kb 5 perccel később jön utánam.


Mit tegyek, hogy felfogja már végre, engem ő NEM ÉRDEKEL?


Köszönöm a válaszokat és a hasznos tanácsokat!



2017. ápr. 30. 06:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

A kretenseg tenye mar fenn all, de a merteke meg nem igazan meghatarozhato.

Normalis ember igy nem viselkedik.


Sok sikert.:D

2017. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazán köszi. :/
2017. máj. 1. 10:24
 13/13 A kérdező kommentje:
Végül kénytelen voltam letiltani, mert a nyári szünetben is itt sétálgatott a házunk előtt, és leskelődött befelé. Mi lesz így évközben? :S
2017. júl. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!